Lukaku geeft dé reden voor zijn vertrek bij Inter

door
Lukaku geeft dé reden voor zijn vertrek bij Inter

Romelu Lukaku is na een jaartje Chelsea weer terug bij Inter. De Belgische aanvaller kwam bij DAZN nog eens terug op zijn vertrek uit Milaan, waardoor de fans van Inter zeer misnoegd waren. 'Big Rom' sprak en gaf de nodige uitleg.


"Ik wilde terug naar Chelsea omdat het van kinds af aan mijn favoriete team was. Ik kreeg de kans om daar een sleutelspeler te worden, maar het is uiteindelijk anders gelopen", blikte hij nog eens terug op zijn vertrek bij Inter. Hij beseft dat hij de fans van Inter veel pijn deed met zijn vertrek. "Ik wil me verontschuldigen voor de manier waarop ik ze heb achtergelaten, maar uiteindelijk moet ik op het veld spreken en hopen dat met mijn prestaties de liefde weer als vanouds zal terugkeren."

WOEDE

Het klikte bij Chelsea helemaal niet met Thomas Tuchel en Lukaku zag een terugkeer naar Inter meteen zitten. "In maart, toen ik hoorde dat er een kans was om terug te keren naar Inter, heb ik nog niets gezegd. Pas na afloop van het seizoen, na de laatste wedstrijden, ben ik echt beginnen nadenken over mijn toekomst. Ik voelde dat het ook verder een moeilijk verhaal zou worden bij Chelsea en dus heb ik besloten om terug te komen naar Inter."

De Rode Duivel wil dit seizoen knallen bij Inter. "Het seizoen bij Chelsea heeft me extra gemotiveerd om het nog beter te doen dan voorheen, want ik denk dat mensen in één jaar tijd vergeten zijn waartoe ik in staat ben op het veld. Het is een soort woede die in mij zit."

LEES OOK: Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Gaat Lukaku de kaap van 20 goals halen?

Meest recent

Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

34
34
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

65
65
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

13
13
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

268
268
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

260
260
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

826
826
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

273
273
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

269
269
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

278
278
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

248
248
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

375
375
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

190
190
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

303
303
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

231
231
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

327
327
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2919
2919
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

644
644
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

430
430
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

330
330
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

474
474
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1362
1362
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

584
584
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1778
1778

Meer sportnieuws