AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

door
AA Gent verrast en stelt middenvelder voor

Hein Vanhaezebrouck verkoos dit seizoen kwaliteit boven kwantiteit bij AA Gent, maar door een vroege blessuregolf zit de coach nu al met de handen in het haar. Plots moeten de Buffalo's dus dringend de transfermarkt op. Een boodschap die men in de Ghelamco Arena, waar men zich tot dusver bijzonder koest hield op de zomermercato, blijkbaar ook begrepen heeft.


De bekerwinnaar tastte voorlopig louter in de zakken voor een aantal gerichte aankopen zoals Hugo Cuypers en Jordan Torunarigha, voor de rest bleef de portefeuille gesloten. Tijd om nu alsnog in actie te schieten dus, zo maande Vanhaezebrouck zijn bestuur zopas dan ook nog eens aan. Hij zou in alle linies graag snel een aantal versterkingen verwelkomen. Voorin flirt AA Gent daarom blijkbaar onder meer met oude bekende Benito Raman.

In de tussentijd rondden Michel Louwagie en co onder de radar een iets minder spraakmakend dossier vliegensvlug af. Vlak nadat Zuid-Koreaanse media meldden dat Hyun-seok Hong op weg was naar de Ghelamco Arena, werd hij daar tenslotte al officieel voorgesteld. Naar verluidt betalen de Buffalo's anderhalf miljoen om de 23-jarige middenvelder over te nemen van LASK Linz, waar hij in 43 optredens goed was voor één goal en negen assist.

GEEN VERVANGER TISSOUDALI
De vervanger van Tarik Tissoudali lijkt de veelzijdige inkspoot alvast niet, want in Oostenrijk kwam hij vooral lager in de as aan de bak. "Hong is een echte karakterspeler met veel grinta die veel meters aflegt. Onder druk kiest hij voor de eenvoudige en snelle oplossing. Hij is snel in zijn denken en altijd klaar om om te schakelen", werd het nieuwe nummer zeven voorgesteld op de clubwebsite. Hong tekende een contract voor drie seizoenen bij AA Gent.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Goede aanwinst voor AA Gent?

Meest recent

UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

12
12
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

45
45
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

123
123
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

34
34
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

102
102
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

49
49
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

386
386
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

230
230
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

251
251
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

228
228
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

441
441
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

262
262
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

49
49
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

165
165
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

84
84
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

548
548
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

167
167
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

98
98
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

174
174
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

59
59
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

422
422
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

506
506
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

148
148
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

236
236
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

105
105

Meer sportnieuws