'Genk hangt pittig prijskaartje rond Ito'

door
'Genk hangt pittig prijskaartje rond Ito'

KRC Genk wil aanstaande zondag zijn eerste punten pakken van het nieuwe seizoen. Coach Wouter Vrancken en zijn manschappen staan dan voor een thuiswedstrijd tegen Standard. Ondertussen is de sportieve leiding in de Cegeka Arena nog druk in de weer op de zomerse transfermarkt


Zo wordt in de komende weken en maanden extra versterking verwacht, maar vooral aan uitgaande zijde staat nog één en ander te bewegen. Eind vorig seizoen werd al duidelijk dat het bestuur tijdens de zomermercato aan de spelersgroep zou sleutelen. Spelers als Theo Bongonda, Jhon Lucumi en Paul Onuachu werden/worden nadrukkelijk genoemd als mogelijke vertrekkers. En ondertussen werd ook al afscheid genomen van Kristian Thorstvedt, die voor zo'n 10 miljoen euro naar Sassuolo trok.

Nu dreigt Racing echter nog een vaste smaakmaker kwijt te spelen. Enkele dagen geleden geraakte al bekend dat Stade Reims concrete interesse vertoont in Junya Ito. En de Franse middenmoter is blijkbaar serieus voor de Japanse smaakmaker. Volgens Het Nieuwsblad wordt er inmiddels volop onderhandeld. Genk is op zich wel bereid om mee te werken, maar vraagt wel flink door. Zo zou de richtprijs meer dan 10 miljoen euro bedragen.

SCHAARSTE OP FLANKEN
Een fors bedrag, maar dat zou Reims niet afschrikken. De Fransen tonen zich bereid om flink te investeren in de komst van Ito. Moest de transfer rond geraken, dan lijkt het voor Genk onvermijdelijk om één of twee nieuwe flankaanvallers te halen. Begin deze week speelde Racing immers ook al Luca Oyen kwijt. Het goudhaantje staat maanden aan de kant met een gescheurde kruisband. En een nieuwe kans voor Bongonda, die in afwachting van een transfer in de B-kern verkommerd, is uitgesloten. De spoeling op de flank dreigt zo wel heel dun te worden.

LEES OOK: Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

Genk moet Ito koste wat kost zien te houden ...

Meest recent

Garcia speelt open kaart over opstelling Rode Duivels

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

54
54
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku verlaat Napoli'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

76
76
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

108
108
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

99
99
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

74
74
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

42
42
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

216
216
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

332
332
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

79
79
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

522
522
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

269
269
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

105
105
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

121
121
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

403
403
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

94
94
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

333
333
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

802
802
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

45
45
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

302
302
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

298
298
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

87
87
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

290
290
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

44
44
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

97
97

Meer sportnieuws