'Sterkhouder niet meer te houden voor Genk'

door
'Sterkhouder niet meer te houden voor Genk'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige transferzomer, maar het lijkt erop dat het grote geweld bij de Limburgers nog moet gaan losbarsten. Er lijken nog verschillende grote namen de club te gaan verlaten, want Theo Bongonda traint al een hele tijd apart, Kristian Thorstvedt is bezig met een transfer en ook Cyriel Dessers zinspeelt nog op een vertrek. Daar zal het bovendien niet bij blijven.


Er zijn nog een aantal sterkhouders van de voorbije jaren die stilaan niet meer te houden lijken te zijn. Zo moet Genk ook een vertrek van Gerardo Arteaga vrezen. De Mexicaanse linksachter groeide de voorbije twee seizoenen uit tot een vaste waarde en gaat nu zijn laatste contractjaar in, al beschikt Genk wel over een optie om er nog twee jaar bij te lappen. Toch lijkt eerder een transfer te lonken.

De clubs staan immers in de rij voor Arteaga, vooral in Spanje en Engeland. Volgens Marca azen Leeds United, Fulham, Brighton, Villarreal, Real Betis en Celta Vigo allemaal op de komst van de 23-jarige, die eind dit jaar wellicht ook met zijn land op het WK te bewonderen zal zijn. Daarnaast worden ook Getafe en Valencia nog steeds genoemd.

STAP VOORUIT
Het valt echter af te wachten welke van die clubs Genk kan verleiden met een afdoende bod en ook een stap vooruit kan zijn voor Arteaga zelf. Villarreal, afgelopen seizoen nog halvefinalist in de Champions League, lijkt op het eerste zicht de meest interessante optie te zijn. Genk zal mogelijk ook nog een vervanger moeten zoeken, al kan het op de linksachter ook nog steeds rekenen op Jukleröd en jeugdproduct Tuur Rommens.

JOUW MENING TELT:
Zal Genk Arteaga nog kunnen houden?

Meest recent

Transferbom dreigt Anderlecht-kleedkamer te splijten

Een onverwachte transfer kan de rust binnen Anderlecht flink verstoren. Terwijl de club mikt op ...

105
105
'Overmars aan zet: Antwerp zet zinnen op absolute goudpot'

Na het mislopen van het Europese ticket, zal Antwerp FC op een andere manier voor extra inkomsten ...

39
39
'Opvallende nieuwe club Van Bommel: gesprekken lopen'

In de Jupiler Pro League beginnen de trainersposities stilaan ingevuld te raken, maar in het ...

67
67
'Club Brugge drukt stevig door voor tweede zomeraanwinst'

Club Brugge wist zich inmiddels te versterken met de Duitse spits Nicolo Tresoldi, voorts is ...

277
277
'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

446
446
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

261
261
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

81
81
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

84
84
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

158
158
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

213
213
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

937
937
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

103
103
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

439
439
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

96
96
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1370
1370
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

743
743
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

528
528
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1914
1914
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

839
839
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

688
688
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

543
543
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

220
220
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

158
158
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

133
133
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

195
195

Meer sportnieuws