'Anderlecht vindt akkoord: Vlap heeft transfer beet'

door
'Anderlecht vindt akkoord: Vlap heeft transfer beet'

RSC Anderlecht wil zich komend seizoen verzekeren van een Europees najaar en zal er binnen enkele weken dus al moeten staan in de voorrondes van de Conference League. Zaterdag in de oefenwedstrijd tegen Roda JC (6-0) maakte het vernieuwde RSCA alvast een sterke indruk. Maar ondertussen blijft er nog stevig aan de selectie gesleuteld worden.


Paars-Wit is immers naarstig op zoek naar een extra spits, men hoopt op een snelle doorbraak in het dossier van Sebastiano Esposito. Daarnaast zal men ook een oplossing moeten vinden voor spelers die geen hoofdrol spelen in de sportieve plannen. Adrien Trebel krijgt van Mazzu alvast een nieuwe kans en liet zaterdag ook een degelijke indruk achter tegen Roda. Maar dat geldt niet voor alle teruggekeerde huurlingen.

Zo is Michel Vlap definitief op weg naar de uitgang. De Nederlandse spelmaker, nog steeds één van de duurste aanwinsten in de clubgeschiedenis, is terug na een huurbeurt aan FC Twente. Op training liet hij naar verluidt een degelijke indruk achter en ook tijdens de eerste oefenpot tegen STVV, deed Vlap het zeker niet slecht. Toch zou men hebben besloten om definitief een einde te maken aan de samenwerking.

ZWAAR VERLIES
Zo meldt onder meer La Dernière Heure dat Anderlecht een deal heeft gevonden met FC Twente over een permanente transfer van de 25-jarige Fries. Volgens TC Tubantia zou de transfersom rond de 2 miljoen euro schommelen. RSCA, dat destijds zelf een bedrag richting de 8 miljoen euro voor hem ophoestte, maakt dus behoorlijk wat verlies. Langs de andere kant zijn Brusselaars zo wel weer verlost van een redelijk stevig contract.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Anderlecht heeft Vlap te snel laten vallen ...

Meest recent

'Kompany schikt op: Neuer hakt toekomstknoop door'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

0
0
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

17
17
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

30
30
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

255
255
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

146
146
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

214
214
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

171
171
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

328
328
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

249
249
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

42
42
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

154
154
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

78
78
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

498
498
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

158
158
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

90
90
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

167
167
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

55
55
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

388
388
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

476
476
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

143
143
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

222
222
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

94
94
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

93
93
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

203
203
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

112
112

Meer sportnieuws