'Liverpool zorgt voor PL-shock met vervanger Mané'

door
'Liverpool zorgt voor PL-shock met vervanger Mané'

Liverpool FC heeft een sterk seizoen achter de rug, waarin het net naast de historische quadruple greep. In de komende jaargang willen de Reds daarop verder bouwen maar dat zullen ze allicht zonder één van de vaste sterkhouders moeten doen. Zo lijkt Sadio Mané steeds nadrukkelijker op weg naar de uitgang op Anfield.


De Senegalees gaat zijn laatste contractjaar in op Anfield. Wanneer de overeenkomst niet verlengd wordt, is Liverpool genoodzaakt om hem in de volgende mercato te verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. Zelf zou de aanvaller alvast geneigd zijn om andere oorden op te zoeken. Dat werd afgelopen week nogmaals duidelijk.

Tijdens een persbabbel bij de nationale ploeg wees Mané immers naar de vele reacties die hij krijgt op de sociale media. "Het lijkt wel of zestig tot zeventig procent van de Senegalezen wil dat ik een transfer maak. Toch? Oké, ik zal doen wat het Senegalese volk wil, maak je daar maar geen zorgen om! We gaan het snel zien", zei hij al lachend. Naar verluidt is Bayern München concreet geïnteresseerd.

RECHTSTREEKSE CONCURRENT
Liverpool moet dus steeds meer rekening houden met een vertrek en zou daarom al naar mogelijke vervangers speuren. En mogelijk gaan de FA Cup-winnaars het niet al te ver zoeken. Volgens BILD hebben ze namelijk hun zinnen gezet op Christian Pulisic. De Amerikaan is momenteel aan de slag bij concurrent Chelsea FC, waar hij schippert tussen bank en basis. Hoeveel Pulisic moet kosten is vooralsnog niet bekend, maar coach Jürgen Klopp zou hem graag naar Anfield zien komen.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Welke coach schat u het hoogste in?

Meest recent

Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

54
54
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

27
27
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

176
176
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

91
91
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

116
116
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

274
274
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

28
28
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

301
301
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

261
261
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

82
82
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

178
178
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

424
424
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

131
131
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

100
100
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

66
66
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

224
224
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

148
148
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

127
127
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

17
17
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

369
369
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

291
291
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

135
135
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

615
615
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

85
85
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

96
96

Meer sportnieuws