Brazilië-bondscoach Felipe Scolari heeft zich positief uitgelaten over Mario Balotelli. De keuzeheer zou de aanvaller van Italië en AC Milan graag in zijn selectie gehad hebben volgens hem zou hij een ideaal koppel vormen met Neymar. Brazilië en Italië treffen elkaar zaterdagavond in de strijd om de Confederations Cup.
"Balotelli is erg sterk en ik zou graag met hem trainen. Hij is een extravert. Onze verdedigers weten al zijn kwaliteiten. Hij doet me denken aan Serginho van het
WK 1982. Hij zou een perfecte samenwerking zijn met Neymar", zo vertelde Scolari tijdens de persconferentie voorafgaand aan het duel.
Brazilië en Italië hebben zich al geplaatst voor de volgende ronde van het toernooi. "We zullen spelen om te winnen, maar met een gelijkspel zouden we ook tevreden zijn." Paulinho komt sowieso niet in actie en vermoedelijk krijgen nog een aantal spelers rust.
LEES OOK:
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid