'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

door
'Noa Lang krijgt vrijgeleide voor toptransfer'

Club Brugge wil zich dit weekend op bezoek bij Antwerp FC van zijn derde opeenvolgende landstitel verzekeren. Vervolgens kan er bij Blauw-Zwart al doorgeschakeld worden richting het komende seizoen. De Brugse clubleiding staat namelijk voor een bijzonder drukke (transfer)zomer.


Allereerst zal Club een nieuwe hoofdtrainer moeten aanstellen nu het vertrek van Alfred Schreuder richting Ajax een feit is. En vervolgens zal het bestuur zich moeten toeleggen op de transfermarkt. Om volgend seizoen op meerdere fronten te kunnen scoren, is versterking immers welgekomen. Daarnaast moeten allicht ook enkele smaakmakers vervangen worden. Met name dan Noa Lang.

De Nederlandse aanvaller maakte er zelf nooit een geheim van dat hij na dit seizoen een nieuwe stap wil zetten. En volgens Het Nieuwsblad heeft de 22-jarige inmiddels ook de nodige garanties gekregen van het Brugse bestuur. Zo zou de leider in de Jupiler Pro League bereid zijn om mee te werken aan een zomerse transfer. Uiteraard verlangt Club een waardige transfersom, maar het zal de oud-Ajacied slechts weinig in de weg leggen.

VOORKEUR VOOR MILAN
En dus rest de vraag waar Lang zal belanden. Italiaanse bronnen meldden een tijdje geleden al dat AC Milan zijn voorkeur zou uitdragen en die informatie bevestigt men bij HNB. De Rossoneri zouden de Oranje-international ook op de verlanglijst hebben staan. Maar een concreet bod is vooralsnog niet aan de orde. Sowieso wil men in Milaan eerst de uitkomst van de Italiaanse titelstrijd afwachten. Daarnaast zit de club in de overname-proces door de investeringsmaatschappij Investcorp. Pas wanneer die deal rond is, zullen de transferplannen ontrold kunnen worden.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Wie geraakt volgens u het verste in zijn carrière?

Meest recent

Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

0
0
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

113
113
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

17
17
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

71
71
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

190
190
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

347
347
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

318
318
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

49
49
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

891
891
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

235
235
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

427
427
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

74
74
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1057
1057
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

111
111
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

201
201
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

320
320
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

119
119
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

395
395
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

350
350
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

80
80
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

41
41
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

961
961
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

98
98
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

175
175
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

740
740

Meer sportnieuws