'Club Brugge moet record ophoesten voor tienersensatie'

door
'Club Brugge moet record ophoesten voor tienersensatie'

Terwijl de jacht op koploper Union volop aan de gang is, denkt men in de burelen van Westkapelle tevens al aan volgend seizoen. Zo heeft Club Brugge volgens Zweedse media een oogje laten vallen op Williot Swedberg, een 18-jarige middenvelder die momenteel het mooie weer maakt bij Hammarby.


Daar begon de jeugdinternational zopas als een speer aan het nieuwe seizoen, met vijf doelpunten in evenveel wedstrijden. Op die manier speelt Swedberg, die eerder al gelinkt werd aan teams als Ajax, Liverpool, Valencia en Lokomotiv Moskou, zich alsmaar meer in de kijker. Zo zouden naast Club Brugge en de bovenvermelde ploegen ook onder andere FC Augsburg en een aantal niet nader genoemde Spaanse clubs interesse tonen.

Reden genoeg dus voor Hammarby, waar Swedberg nog tot medio 2024 onder contract ligt, om het onderste uit de kan te halen. Zijn marktwaarde wordt vandaag geschat op net geen twee miljoen euro, maar volgens Zweedse media bedraagt de vraagprijs intussen al maar liefst acht à 10 miljoen. Op z'n minst een evenaring dus van het nationaal record, voor Club van het bedrag dat vorige zomer werd neergeteld voor flop Kamal Sowah.

STREEPJE VOOR
Misschien heeft Blauw-Zwart wel een streepje voor bij Hammarby, want daar plukte het enkele jaren geleden voor een viertal miljoen Odilon Kossounou weg. Club zet dan ook regelmatig in op Scandinavisch talent. Zo geraakte recent nog de komst van twee Deense jeugdinternationals bekend, en betaalde het vorige zomer drie miljoen voor de pas 16-jarige Noor Antonio Nusa. De inspanning voor Swedberg zou dus wel een stevig stapje verder gaan. Benieuwd of Vincent Mannaert en co de sprong wagen, én de concurrentie dan voor kunnen blijven.

LEES OOK: STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Denkt u dat Swedberg de moeite waard is?

Meest recent

Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

3
3
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

35
35
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

41
41
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

58
58
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

35
35
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

33
33
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

83
83
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

59
59
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

294
294
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

264
264
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

234
234
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

21
21
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

90
90
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

205
205
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

92
92
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

65
65
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

230
230
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

356
356
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

84
84
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

281
281
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

284
284
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

327
327
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

289
289
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

55
55

Meer sportnieuws