Joos geeft oorzaak voor RSCA-problemen

293 stemmen
Joos geeft oorzaak voor RSCA-problemen

RSC Anderlecht moet zich proberen te herpakken tegen Club Brugge. Dat zal zeer moeilijk worden, want Blauw-Zwart heeft meer kwaliteit dan de Brusselaars. Filip Joos is van mening dat Anderlecht toch dat tikkeltje kwaliteit mist om voor de titel mee te spelen.


Joos stelt vast dat Anderlecht faalt in topmatchen. Vorig jaar wist het vier keer gelijk te spelen in de play-offs en verloor het twee keer. Tegen Vitesse speelde het gelijk (toen ze verdienden te winnen, dixit Joos) en werd er verloren in de terugmatch. In bekerfinale werd het een gelijkspel tegen AA Gent, met een nederlaag na strafschoppen. Dan was er de nederlaag tegen Union SG en in de reguliere competitie werd enkel gewonnen van Antwerp.

ZIRKZEE

"Volgens mij heeft Anderlecht veel geluk dat het in PO 1 zit. Ik zie hen dat niet omgooien in de play-offs, maar het is knokken met Antwerp voor de derde plaats. Dat het aan de trainer ligt? Goooh, het materiaal… Ik ben wel benieuwd hoe ze het tegen Club Brugge zullen doen. In de competitie waren ze twee keer goed tegen Club en vorig jaar in de play-offs speelden ze ook twee keer gelijk", aldus Joos.

De commentator/analist slaat de nagel op de kop. RSCA mist topkwaliteit om de toppers naar zijn hand te zetten. We maakten al een artikel over de aanvallende spelers die compleet door de mand vallen in topduels. Zo lieten Christian Kouamé en Joshua Zirkzee ook zondag weer twee ongelooflijke kansen liggen, ze konden van in de kleine backlijn aanleggen, maar ze misten. "Zirkzee moet altijd scoren bij 2-1. 95% van de spitsen in België maakt daar een doelpunt", aldus Joos.

LEES OOK: Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Mist RSCA nog kwaliteit om mee te doen voor de titel?

Meest recent

Code Oranje: paniek neemt toe na rampzalige dag Nederland

Terwijl de Rode Duivels na een quasi vlekkeloze voorbereiding naar het WK zijn kunnen afreizen, ...

15
15
'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

205
205
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

116
116
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

196
196
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

244
244
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

227
227
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

359
359
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

86
86
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

677
677
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

725
725
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

382
382
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

472
472
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

76
76
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

229
229
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

80
80
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

125
125
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

571
571
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

744
744
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

241
241
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

183
183
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

194
194
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

449
449
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

123
123
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

129
129
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

202
202

Meer sportnieuws