Cercle gaat langer door met drie pionnen

door
Cercle gaat langer door met drie pionnen

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op. De Vereniging wist zich niet te plaatsen voor de Europe Play-offs en kan zich zo al volledig richten op het komende seizoen. En daar hoort natuurlijk de nodige transferactiviteit bij.


Groen-Zwart maakt op zijn website bekend dat het langer doorgaat met drie pionnen. De club heeft eerst en vooral de opties in de contracten gelicht van Lucca Lucker (21) en Aske Sampers (20). Beide spelers hadden een overeenkomst tot eind dit seizoen, maar blijven nu minstens nog een extra seizoen in het Jan Breydelstadion. Lucker is een linksachter die nog wacht op zijn debuut bij de grote jongens. Sampers, een spits, mocht dit seizoen meermaals proeven van speelminuten als invaller. Zijn verlenging was eerder al uitgelekt

Daarnaast heeft ook Sébastien Bruzzese (33) zijn contract verlengd in West-Vlaanderen. De doelman verbindt zijn lot nu tot juni 2023 aan Cercle Brugge. Bruzzese moest zich dit seizoen tevreden stellen met een bijrol. Hij kwam niet in actie in de Jupiler Pro League en de Beker van België. In het verleden verdedigde hij ook al de kleuren van Club Brugge, Zulte Waregem, KV Kortrijk, Sint-Truiden, AA Gent en RSC Anderlecht.

MATONDO

Vraag richting volgend seizoen is wat er zal gebeuren met enkele smaakmakers van Cercle. Zo is er onder meer het dossier van Rabbi Matondo. De Welshman wordt tot eind dit seizoen gehuurd van Schalke 04. De pijlsnelle flankspeler kende een uitstekende jaargang met negen goals en twee assists en dat leidt tot de nodige interesse. Matondo zou volgens BILD een clausule in zijn contract hebben staan waardoor hij voor 3,5 miljoen weg zou kunnen. Dat lijkt - met ook nog het loon van Matondo erbovenop - teveel van het goede voor Cercle.

LEES OOK: Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Moet Cercle er alles aan doen om Matondo te houden?

Meest recent

TU: 'Last-minute bom bij Club, transfers Trésor en Yaremchuk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

2
2
Somers krijgt krop in de keel door Cercle-supporters

Thibo Somers maakte de overstap van Cercle Brugge naar Royal Antwerp FC. De 26-jarige middenvelder ...

17
17
Clement in shock: De Vlieger voert heroïsche strijd

Geert De Vlieger beleefde onlangs een hallucinant avontuur. De voormalig doelman en huidige analist ...

19
19
Mourinho kan ogen niet geloven bij actie Courtois

De ongeziene ontknoping tussen Benfica en Real Madrid in de Champions League blijft nazinderen. In ...

21
21
Gerkens haalt ferm uit, Cinel in zak en as bij Cercle

Cercle Brugge vecht ook dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart dacht met een 8 op 12 de ...

88
88
‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

De wintermercato is bijna ten einde, maar de Belgische clubs willen nog toeslaan. Zo kijken Royal ...

139
139
‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Arne Engels maakt een straffe opmars mee. De middenvelder koos in 2023 om Club NXT achter zich te ...

80
80
Code rood: ontploffingsgevaar voor Standard-Anderlecht

De klassieker tussen Standard Luik en RSC Anderlecht staat op het programma. De rivalenstrijd heeft ...

228
228
Verschueren laat Anderlecht daveren met duidelijk signaal

Enkele weken geleden werd Michael Verschueren officieel aangesteld als nieuwe voorzitter van RSC ...

341
341
'Transferbommetje Trésor en Stassin: verrassende deals'

Het wordt nog héél druk op deze wintermercato. Zo kunnen er een aantal Belgen nog van ...

59
59
Anderlecht met grote vraag: smaakmaker op de bank?

Nathan De Cat is dit seizoen onmisbaar bij RSC Anderlecht. De jongeling is zeker een groot talent, ...

223
223
Brusselmans fileert TV-show: “De Lamzak!”

Herman Brusselmans slaagde er opnieuw in om iedereen even te laten slikken. De schrijver/columnist ...

88
88
Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

95
95
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

1096
1096
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

330
330
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

341
341
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

152
152
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

117
117
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

521
521
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

162
162
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

203
203
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

579
579
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

39
39
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

65
65
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

264
264

Meer sportnieuws