Straffe voorspelling: "Antwerp gaat Clement halen"

door
Straffe voorspelling:

Het avontuur van Philippe Clement bij AS Monaco zou wel eens veel sneller dan gedacht ten einde kunnen komen. Donderdag volgde immers een pijnlijke uitschakeling in de Europa League, mogelijk toch de (voor)laatste druppel voor het bestuur van de club uit het Prinsendom.


AS Monaco speelde dan wel 1-1 gelijk tegen het Portugese Braga, gezien de 1-0 nederlaag uit de heenwedstrijd bracht dat geen soelaas. Vaarwel aan Europa dus, terwijl het ook al werd uitgeschakeld in de Coupe de France. Daarnaast pakte Clement in de competitie slechts 12 op 27, niet eens de helft van de punten. Zondag wacht PSG, die de Belgische coach dan mogelijk ook een laatste zetje kunnen geven.

Mocht het zover komen ziet Ben Jacobs van De Vierkante Paal wel al meteen een nieuwe job mogelijkheid voor de ex-trainer van Club Brugge. Zo laat de man van de bekende Antwerp-podcast op Twitter immers een ballonnetje op over een overstap naar Antwerp. Daar lijkt Brian Priske dan alweer met één been buiten te staan, na een opeenvolging van mindere resultaten. Mochten die The Great Old straks hun plaats kosten in PO1, zal Gheysens vermoedelijk niet lang twijfelen. Met de voorzitter had hij onlangs bovendien een stevige aanvaring.

Club ambeteren
En dan zou Gheysens mogelijk weleens richting Clement kunnen kijken. “Hot take: Gheysens gaat nog eens Club Brugge ambeteren en in het tussenseizoen Priske vervangen door Clement. "Kijk eens: ik haal effe 'jullie' trainer binnen”, klinkt het bij Jacobs. Dat dit bij Blauw-Zwart, en dan voornamelijk bij zijn fans, gevoelig zou liggen lijkt wel zeker te zijn. Voor alle duidelijkheid is er op dit moment evenwel geen sprake van een overstap.

LEES OOK: ‘Nieuw trainersontslag in JPL kwestie van tijd'

Clement naar Antwerp?

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

174
174
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

149
149
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

160
160
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

260
260
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

358
358
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

229
229
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

552
552
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

194
194
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

523
523
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

295
295
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1312
1312
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

435
435
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

410
410
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

390
390
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

292
292
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

514
514
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

207
207
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

364
364
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

400
400
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3108
3108
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

789
789
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

479
479
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

364
364

Meer sportnieuws