Elsner komt met verontschuldigingen voor Bodart

door
Elsner komt met verontschuldigingen voor Bodart

Standard heeft woensdag eindelijk nog eens een zege weten te boeken, want rode lantaarn Beerschot ging met 1-0 voor de bijl op Sclessin. Het zorgde voor grote opluchting in Luik, waar de zorgen over een mogelijke degradatie ook stevig verlicht werden. De keuzes van Luka Elsner pakten goed uit, nadat de Sloveense trainer stevig aan zijn elftal gesleuteld had.


Dat kwam deels door de omstandigheden, want het ging om een inhaalmatch van voor Nieuwjaar. Daardoor waren winteraanwinsten Dewaele, Van Damme, Cafaro en Emond niet speelgerechtigd. De meest opvallende ingreep was echter de verbanning van aanvoerder Arnaud Bodart. Die werd na zijn foutjes tegen KVO en AA Gent naar de bank verwezen, waardoor Laurent Henkinet onder de lat zijn opwachting maakte.

Elsner kwam na de wedstrijd wel met een mea culpa. "Ik heb de dag na AA Gent een lang gesprek gehad met Arnaud, waarin ik ben teruggekomen op de manier waarop ik me na de match uitgesproken heb. Die was inopportuun en wekte de indruk dat de volledige verantwoordelijkheid voor de nederlagen bij Arnaud lag", verklaarde hij aan RTBF. "Dat was echt niet mijn bedoeling, maar ik heb me laten meeslepen door de emoties."

BODART OF HENKINET?
Bodart moest desondanks toch naar de bank en het lijkt er niet op dat hij volgend weekend weer onder de lat zal staan. Henkinet deed het tegen Beerschot immers uitstekend en werd zelfs verkozen tot Man van de Match. Het heeft er dus alle schijn van dat Bodart tot nader order zijn basisplaats bij Standard echt kwijt is. 

LEES OOK: 'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

Moet Bodart snel terug zijn kans krijgen?

Meest recent

'Opluchting voor Genk: toch nog uitweg voor Zeqiri'

KRC Genk kan al bij al tevreden zijn over zijn mercato tot dusver. Het verloor wel enkele ...

111
111
Dankzij oude bekende: eerste Afrikaanse WK-deelnemer bekend

Binnen negen maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico al van start en dus raken ...

39
39
Overnamesoap Beerschot: aandeelhouders reageren

Beerschot heeft er alweer woelige jaren opzitten, maar mogelijk lonkt er een frisse start voor de ...

126
126
Frankrijk bibbert naar zege, Karetsas schittert opnieuw

Vrijdag stonden er opnieuw de nodige kwalificatiewedstrijden op het programma voor het WK van ...

71
71
Stevige waarschuwing voor Coucke: "Niet vergeten!"

Vrijdag kwam de officiële bevestiging van wat al enkele dagen bekend was: Wouter Vandenhaute is ...

239
239
Van Bommel hakt knoop door over Nederlands aanbod

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afzwaaide bij Antwerp, waar hij ...

58
58
Bij Cercle verguisde Vromant vindt straffe uitdaging

Bij Cercle Brugge gooiden ze het deze zomer over een volledig nieuwe boeg. Na een rampzalig seizoen ...

90
90
Nieuwe domper bij Duivels: speler haakt af voor Kazachstan

Veel tijd om na te genieten van de ruime zege in Liechtenstein hebben de Rode Duivels niet, want ze ...

264
264
'Paniek bij Anderlecht: Stroeykens voor prikje weg'

Anderlecht incasseert de laatste tijd de ene na de andere mokerslag. De Europese uitschakeling tegen ...

822
822
Van der Vaart en dochter Johan Derksen delen groot nieuws

Rafael Van der Vaart stond met flair in Bernabéu, viel op in Hamburg, werd verguisd én ...

33
33
Vermeeren in vrije val: pijnlijke oorzaak duikt op

Arthur Vermeeren maakte deze zomer nog maar eens een transfer. De 20-jarige middenvelder verruilde ...

245
245
OHL heeft volgende transferdeal met Union beet

Bij Union is het nog een onverwacht druk einde van de mercato geworden. De landskampioen zag toch ...

53
53
‘Deadlinebom: Anderlecht wil nog gigantische transfer forceren‘

Bij Anderlecht ging alle aandacht vrijdag uit naar de officiële bevestiging van het vertrek van ...

878
878
Héél opmerkelijke transfer voor Alderweireld?

Toby Alderweireld hing afgelopen seizoen de schoenen aan de haak. Hij geniet nu wat van het leven, ...

702
702
Tranen bij Van der Gijp: hartverscheurende onthulling zoon

Tijdens een bijzondere uitzending van Vandaag Inside, waar deze week extra aandacht wordt besteed ...

41
41
Zinho Gano verrast en heeft nieuwe club beet

Zinho Gano heeft na enkele weken zonder club te zitten een nieuwe werkgever gevonden. De ervaren ...

182
182
Lommel SK pakt uit, Patro verrast met transfer

Lommel SK en Patro Eisden gaan dit seizoen volop voor promotie. De twee Limburgse tweedeklassers ...

178
178
Enorme vrees bij Duivels: "Groot probleem voor Garcia"

België won overtuigend van Liechtenstein. Op het einde van de wedstijd stond er 0-6 op het ...

184
184
Maakte Club Brugge grove fout? “19 clubs geïnteresseerd”

Club Brugge maakte de afgelopen seizoenen heel wat winst op spelers die doorstroomden uit de eigen ...

772
772
Coucke laat van zich horen na pijnlijk ontslag Vandenhaute

RSC Anderlecht voert weer heel wat veranderingen door. Tijdens de Raad van Bestuurd werd al deels ...

856
856
‘Na vertrek City: De Bruyne laat Guardiola nu bloeden’

Kevin De Bruyne nam na tien jaar afscheid bij Manchester City en de Rode Duivel tekende een contract ...

304
304
Jan Boskamp vol ongeloof na héél onverwacht nieuws

Je herkent hem uit duizenden: de bulderlach, de Hollandse tongval, het hart op de tong. Maar deze ...

418
418
‘Paleisrevolutie Anderlecht: dit trio grijpt de macht’

RSC Anderlecht hield vandaag een belangrijke vergadering met de Raad van Bestuur. Daarin werd het ...

890
890
'Vermeeren al afgeschreven? Marseille lacht er niet mee'

Arthur Vermeeren ging deze zomer naar Olympique Marseille. De middenvelder werd opzijgeschoven bij ...

759
759
Bastien doet schokkende onthulling: “Ik was bijna dood”

Samuel Bastien heeft een verleden bij Standard Luik en RSC Anderlecht, maar na zijn passage bij ...

63
63

Meer sportnieuws