Tijd voor comeback? Bakkali terug op wedstrijdblad bij Anderlecht

door
Tijd voor comeback? Bakkali terug op wedstrijdblad bij Anderlecht

Het is al enige tijd stil rond Zakaria Bakkali. De Marokkaanse Belg van Anderlecht vertoeft al een tweetal jaar in de B-kern van de Brusselaars, maar kwam tot nu toe al enige maanden niet in actie. Daar lijkt nu verandering in te gaan komen. Uit het niets prijkt de naam van Bakkali namelijk op het wedstrijdblad van de U21 van Anderlecht. 


De U21 van Anderlecht nemen het op dit moment op tegen Zulte Waregem. Daar zullen ze trachten op te staan na een onverwacht verlies tijdens de voorbije week. In tegenstelling tot de voorbije weken zijn er amper spelers uit de A-kern te bespeuren bij de ploeg van Robin Veldman. De meest opvallende naam kunnen we dan weer wel terugvinden op de bank van de Brusselse jonkies. Niemand minder dan Zakaria Bakkali wist er namelijk een plaats te veroveren. 

Of Bakkali ook daadwerkelijk speelminuten zal vergaren, valt nog te betwijfelen. De Marokkaanse Belg wist zich de voorbije maanden namelijk niet echt te onderscheiden met zijn gedrag. Zo weigerde hij in januari een transfer, en besliste hij om zijn goedbetaalde contract bij de club uit te doen. Zeer tegen de zin van Anderlecht, maar de Brusselse club had volgens insiders weinig inspraak op de entourage van Bakkali. 

Van toptalent tot flop

De inmiddels 26-jarige Bakkali begon zijn veelbelovende carrière bij het Nederlandse PSV. Daar viel zijn talent meteen op, waarna hij richting het Spaanse Valencia trok. Bij de Zuid-Europeanen liep het echter nooit van een leien dakje. Bakkali sukkelde met tal van blessures, en had ook te maken met een mentaliteitsprobleem. Een uitleenbeurt aan Deportivo bracht evenmin soelaas, waarna Bakkali in 2018 bij Anderlecht belandde. Bij de Brusselaars toonde Bakkali dan wél weer flitsen van zijn talent. Toch zorgden blessures ervoor dat de flankaanvaller nooit doorbrak bij de recordkampioen. Een uitleenbeurt aan Beerschot vorig seizoen zorgde evenmin voor beterschap. Het contract van Bakkali bij Anderlecht loopt af op het einde van het seizoen. 

LEES OOK: Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Zal Bakkali zijn carrière ooit nog kunnen redden?

Meest recent

Ivan Leko nú al onder vuur: "Beter in Gent gebleven"

Ivan Leko maakte deze week een veelbesproken rentree als hoofdcoach van Club Brugge. Op termijn zal ...

87
87
Januari-transfer De Cat? CEO Anderlecht doet bekentenis

Terwijl Besnik Hasi zijn troepen klaarstoomt voor de laatste wedstrijden van 2025, is het management ...

176
176
Marc Coucke gaat volledig los: "Alle spelregels veranderen!"

Marc Coucke is voor het brede publiek vooral de eigenaar van RSC Anderlecht, maar wie hem kent, weet ...

44
44
Job aan zijden draadje: Fink spreekt open over Genk-ontslag

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

215
215
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest smaakmaker, knaltransfer Sadiki'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

213
213
“Pure diefstal!” - Messi veroorzaakt ongeziene chaos

Lionel Messi is een globale superster en dat werd nog maar eens duidelijk in India. Samen met Luis ...

45
45
Na Annelien Coorevits: Olivier Deschacht met liefdesbom

Olivier Deschacht was jarenlang een vaste waarde en een icoon bij RSC Anderlecht. Vandaag kennen ...

94
94
Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

95
95
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

194
194
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

117
117
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

124
124
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

47
47
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

177
177
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

558
558
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

468
468
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

94
94
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

356
356
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

1597
1597
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

190
190
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

297
297
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

812
812
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

406
406
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

94
94
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

153
153
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

112
112

Meer sportnieuws