"Er borrelt iets bij Antwerp"

door

Royal Antwerp FC won verdiend met 0-1 van Seraing, maar overtuigen deed het zeker niet altijd. Het blijft wachten op goed voetbal. Alex Czerniatynski ziet een vreemde situatie.


Antwerp staat op een tweede plaats, maar toch hangt er veel nervositeit boven de ploeg. Zo was er onlangs de uithaal van voorzitter Paul Gheysens na de puntendeling tegen STVV. Het huidige Antwerp lijkt soms heel erg op dat van onder Laszlo Bölöni, dat ook vaak met weinig goed voetbal de nodige punten pakte. Antwerp hoopte nochtans stappen te zetten, maar onder Brian Priske is het voetbal nog niet dominant.

Czernia weet dat de Deen niet al te veel krediet heeft op de Bosuil. "Als hij toen die partij tegen Club Brugge in oktober had verloren, was hij ontslagen. De tweede plaats zorgt niet voor voldoening in Antwerpen, ook al zou men dat durven denken. Er borrelt iets bij Antwerp”, zegt hij aan La Capitale.

PITTIG PROGRAMMA

Dat komt wellicht door de blamage in de Beker van België, waar KVC Westerlo te sterk was. De Europa Leauge draaide ook uit op een teleurstelling. De Great Old hoopte op Europese overwintering, maar eindigde al bij al op een kansloze vierde plaats. Priske zal de komende weken dus moeten presteren in de Belgische competitie. Het bestuur droomt immers van de landstitel en wil dit seizoen minstens op een tweede plaats eindigen. De komende vier wedstrijden heeft het een pittig programma met wedstrijden tegen KV Mechelen, Club Brugge, Beerschot en RSC Anderlecht.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

🚀

Is Priske volgend jaar ook nog trainer van Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

71
71
Anderlecht-fans uiten ongenoegen: bestuur reageert

Daags na de officiële voorstelling van Antoine Sibierski als technisch directeur zit het er ...

8
8
'Frisse wind bij Club Brugge: unieke kans toptalent'

Om de zopas veroverde leidersplaats te verdedigen rekent Club Brugge zaterdag tegen STVV mogelijk op ...

101
101
Bondsparket maakt opvallende sanctie Burgess bekend

Voor het eerst in deze play-offs is Union op achtervolgen aangewezen, want afgelopen weekend nam ...

289
289
'Grote kuis in Genk: volledig elftal richting exit'

KRC Genk dreigt nog naast een Europees ticket te grijpen, maar zelfs mits een goede afloop hebben de ...

167
167
'Club Brugge hakt knoop door over opvolger Mignolet'

Of hij zaterdag zijn wederoptreden kan vieren tegen STVV valt nog af te wachten, maar Simon Mignolet ...

287
287
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

352
352
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

109
109
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

111
111
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

40
40
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

23
23
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

43
43
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

62
62
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

143
143
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

101
101
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

327
327
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

133
133
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

235
235
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

39
39
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

239
239
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

65
65
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

214
214
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

216
216
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

329
329
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

96
96
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

387
387

Meer sportnieuws