'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

170
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken sterkhouders door een moeilijke periode. Zo komt Aleksandar Stankovic nauwelijks aan de bak bij Internazionale. Desondanks wordt hij alweer aan een nieuwe toptransfer gelinkt.

Dik een jaar geleden wist Club Brugge zich na moeizame onderhandelingen met Internazionale te verzekeren van de diensten van Stankovic. Hij moest de opvolger van Ardon Jashari worden, die zelf de oversteek maakte naar het rood-zwarte gedeelte van Milaan. En de Serviër vervulde zijn opdracht met verve.

Stankovic groeide uit tot een vaste steunpilaar en hielp Blauw-Zwart mee aan zijn 20ste landstitel. Ondertussen bleef Inter zijn situatie van dichtbij volgen. De Italiaanse kampioen/bekerwinnaar beschikte immers over een clausule om de middenvelder in de zomer van 2026 terug te halen voor een vaste som van 23 miljoen euro.

LEES OOK: Van der Elst ziet groot probleem ontstaan bij Club Brugge

Liverpool op vinkenslag

Uiteindelijk maakte de international dusdanig indruk dat de Italiaanse kampioen besloot om de clausule te activeren. En dus vertrok Stankovic na een jaartje bij de Belgische kampioen. Maar voorlopig is zijn grote terugkeer nog geen succes. Verder dan een invalbeurtje van 7 minuten kwam hij dit seizoen nog niet.

Uiteraard is het seizoen nog lang en zal Stankovic zijn kansen nog wel krijgen, toch wordt nu alweer rekening gehouden met een vertrek. Er blijkt zelfs concrete interesse te heersen. Zo beweert TeamTalk dat Liverpool FC zijn situatie van dichtbij volgt. En de belangstelling vanuit Anfield blijkt niet nieuw.

Zomermercato 2027

Naar verluidt zou Stankovic afgelopen zomer al ter sprake zijn gekomen toen beide grootmachten om tafel zaten voor de transfer van Curtis Jones, één van Stankovic' huidige concurrenten. Liverpool zou toen hebben al hebben gevraagd of de Serviër de omgekeerde beweging kon maken. Inter besloot toen om hem zelf de kans te geven, maar dat is zoals vermeld dus nog geen succes. De Engelsen zouden zijn situatie dan ook van dichtbij blijven volgen met oog op de zomermercato van 2027. Dan worden bij de Reds enkele veranderingen op het middenveld verwacht en daar kan Stankovic dus een rol in gaan spelen.

Stankovic was beter nog een jaartje gebleven bij Club ...

Meest recent

Pittige waarschuwing Burgess: "Als ik hem zonder shirt zie ..."

Christian Burgess wordt al enkele weken bejubeld als defensieve leider bij AA Gent. Terecht, want de ...

0
0
Anderlecht wint maar zwoegt: grote winnaar op tribunes

RSC Anderlecht won vrijdagavond van KV Mechelen, maar moest zeker in de tweede helft nog flink ...

86
86
Uytterhoeven opnieuw redder in nood? Van Gucht grijpt in

Mark Uytterhoeven heeft in zijn lange carrière al heel wat levens gered. Als geroemd ...

6
6
'Stankovic op zijspoor: nieuwe knaltransfer in 2027'

Terwijl het middenveld van Club Brugge nog zoekende is, gaat ook één van de vertrokken ...

170
170
Kopzorgen om Vanaken: Leko-surprise aan de aftrap?

Voorlopig staat nog een groot vraagteken achter zijn naam. Maar de kans is reëel dat Club ...

282
282
TRANSFERUURTJE: 'Lukaku-twist bij Anderlecht, jokertransfer Bodart'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

113
113
De Condé baalt enorm van Karetsas: “Lessen uit trekken”

KRC Genk verkocht afgelopen zomer ferm met monstertransfers Konstantinos Karetsas en Lucca ...

298
298
Union onthult groots plan na pijnlijke Europese spelerslijst

Union SG kon voor de Champions League-voorrondes maar 21 spelers op de A-lijst zetten. 8 plekken ...

65
65
KV Mechelen-spelers vellen oordeel over ontslag Vanderbiest

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog de grote revelatie van de Jupiler Pro ...

380
380
'Ongeziene trainerswending bij Lukaku: gesprekken gelekt'

Na het 1-1 gelijkspel van Fenerbahçe tegen AS Roma in de Champions League nam hoofdtrainer ...

94
94
Van der Elst ziet groot probleem ontstaan bij Club Brugge

Club Brugge staat mee bovenin het klassement, maar overtuigend is het nog niet. In de Champions ...

227
227
De Condé over knaltransfer: “Zag ik totaal niet aankomen”

KRC Genk heeft er een drukke zomermercato opzitten. De club zag onder meer Konstantinos Karetsas ...

258
258
Cercle Brugge maakt nog een uitgaande transfer bekend

Cercle Brugge heeft alsnog een speler laten vertrekken. De Bruggelingen maakten bekend dat ze een ...

28
28
Boskamp snoeihard: "Ik riep hem niet meer op voor België"

De Rode Duivels spelen binnen enkele weken maar liefst vier matchen in de ronduit overbodige Nations ...

421
421
Anderlecht met grote domper: sterkhouder weken out?

RSC Anderlecht pakte de broodnodige drie punten bij KV Mechelen. Dat was het goede nieuws voor de ...

351
351
Adedeji-soap: De Condé zet Club Brugge fors op zijn plaats

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar kon niet ...

642
642
'Monstertransfer Pacho: Engelsen reserveren fortuin'

De Jupiler Pro League wist de voorbije seizoenen heel wat jongens te lanceren richting de Europese ...

284
284
Anderlecht spartelt naar zege: kranten zien nieuwe steunpilaar

RSC Anderlecht heeft vrijdagavond zijn derde competitiezege geboekt. Op het veld van KV Mechelen ...

533
533
‘Van Bommel zwicht voor Doku: WK-uitblinker vliegt eruit’

Jérémy Doku is nog altijd niet wedstrijdfit. Toch wacht Mark van Bommel straks een nog ...

671
671
'Club houdt hart vast: laatste maanden voor publiekslieveling'

Club Brugge wist in de zomermercato opnieuw een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

516
516
Compper met opvallende reactie: "Dat lijkt misschien vreemd"

Royal Antwerp FC moet dit weekend aan de bak tegen Club Brugge. De Great Old heeft er een paar ...

112
112
Bruno velt oordeel over nipte zege van Anderlecht

RSC Anderlecht wist na het puntenverlies tegen KRC Genk weer aan te knopen met een zege tegen KV ...

506
506
Omobamidele: "Dit maakt op het einde het verschil"

RSC Anderlecht won met 0-1 van KV Mechelen. Het was voetbaltechnisch een bijzonder matige pot ...

211
211
Matig Anderlecht pakt zege na zeer povere pot voetbal

In de Jupiler Pro League openden KV Mechelen en RSC Anderlecht vanavond de zesde speeldag. Beide ...

153
153
Kompany lyrisch over topspeler: "Hij is een artiest"

Vincent Kompany is een adept van aanvallend voetbal. Dat was zo bij RSC Anderlecht, Burnley en zeker ...

81
81

Meer sportnieuws