Mitrovic incasseert nieuwe klap bij Club Brugge

door
Mitrovic incasseert nieuwe klap bij Club Brugge

Club Brugge ging woensdagavond op zoek naar een goede uitgangspositie in de halve finales van de Croky Cup. Bovendien mikten de Bruggeling op het veld van AA Gent op revanche voor de zware nederlaag van in de competitie. Coach Alfred Schreuder moest wel weer een sterkhouder missen.


Achterin moest Club het immers doen zonder de geschorste Brandon Mechele. Om hem te vervangen koos Schreuder opnieuw voor Matej Mitrovic. De Kroaat leek nochtans lange tijd afgeschreven en haalde in de voorbije amper nog de wedstrijdselectie. Maar vorige week werd hij plots opgevist als vervanger van de toen geschorste Jack Hendry. En woensdagavond volgde dus een nieuwe kans, al draaide die uit op een grote teleurstelling.

Zo zat de wedstrijd van Mitrovic er na een dik halfuur al op. De verdediger werd naar de kant gehaald voor nieuwkomer Denis Odoi. Een directe reden voor zijn wissel werd vooralsnog niet gegeven. Mitrovic had iets daarvoor een gele kaart opgepikt, maar mogelijk speelde ook een blessure in zijn vroegtijdige aftocht. Hij maakte in ieder geval geen misbaar, overlegde nog even met de leden van de omkadering en ging toen meteen naar binnen.

NIEUWE MOKERSLAG
Ongeacht de reden voor zijn wissel, voor Mitrovic was het alweer een forse tegenvaller. Zo is het maar de vraag of er in de nabije toekomst nog veel kansen zullen volgen voor de Kroaat. Zijn vervanger Odoi liet immers een gretige indruk achter bij zijn eerste minuten en lijkt nu al een streepje voor te hebben. Bovendien keert Mechele weldra terug.

JOUW MENING TELT:
Mitrovic verdient weer vaker speelgelegenheid ...

Meest recent

'Wending bij Anderlecht: publiekslieveling richting uitgang'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk actief op de zomermercato en hoopt weldra zijn vierde en ...

8
8
'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

160
160
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

41
41
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

52
52
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

109
109
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

168
168
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

731
731
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

94
94
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

412
412
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

90
90
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1218
1218
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

699
699
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

500
500
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1739
1739
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

754
754
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

655
655
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

521
521
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

216
216
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

151
151
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

192
192
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

100
100
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

576
576
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

203
203
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

426
426

Meer sportnieuws