Wesley Sneijder is volgens de Turkse media een van de beoogde aanwinsten van José Mourinho. De nieuwbakken trainer van Chelsea kent de Nederlander van hun succesvolle dienstverband bij Internazionale en naar verluidt hoopt Mourinho de samenwerking nieuw leven in te blazen. Sneijder onderhoudt goed contact met zijn voormalige coach, maar weet niet of Mourinho nog een spelmaker zoekt.
"Dat weet ik niet, dat weet ik echt niet", zegt de middenvelder van Galatasaray in gesprek met
NUsport. "Je weet het nooit hoe het loopt in het voetbal, maar ik voel me gelukkig in Turkije." Het afgelopen seizoen maakte Galatasaray indruk door tot de kwartfinales van de Champions League te reiken. Sneijder durft de lat voor volgend seizoen hoger te leggen. "Dat is wel het streven natuurlijk, daar liggen onze ambities."
"Eigenlijk hebben wij het tegen Real Madrid verpest in de uitwedstrijd, want thuis zijn we met dat publiek zo sterk. Dat is pas een twaalfde man, echt iets extra's", heeft Sneijder ervaren. In de zomer werd hij evenals Didier Drogba met veel bombarie gepresenteerd, maar de aanvoerder van Oranje verwacht ditmaal minder vuurwerk van Galatasaray op de transfermarkt. "De financiële mogelijkheden zijn er wel, maar er mogen maar zes buitenlanders per club opgesteld worden. Dat maakt het lastiger. Ik denk wel dat we volgend seizoen weer beter zijn dan dit seizoen."
LEES OOK:
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden