'Vermogend Newcastle verbaast iedereen met nieuwe spits'

door
'Vermogend Newcastle verbaast iedereen met nieuwe spits'

Newcastle United werd in het voorbije najaar overgenomen door een hyper-vermogend investeringsfonds uit Saudi-Arabië. En die nieuwe eigenaars hebben enorme ambities met de Engelse traditieclub. Maar dit weekend bleek andermaal dat er nog een pak werk opgeknapt moet worden.


Zo sneuvelden de Magpies op pijnlijke wijze in de derde ronde van de FA Cup. Op eigen veld werd namelijk met 0-1 verloren van derdeklassers Cambridge United. En dus rest er dit seizoen enkel nog de degradatiestrijd in de Premier League. Want ook daarin staat Newcastle er erg slecht voor. De club staat voorlaatste in het klassement en kon nog maar één competitiezege boeken.

Een extra kwaliteitsinjectie is dus noodzakelijk indien NUFC zich alsnog wil redden. Met de komst van Kieran Trippier werd deze week alvast een stap in de goede richting gezet. Maar ook in de andere linies is versterking broodnodig. Zo werkt de clubleiding aan extra mankracht in het centrum van de defensie. Een extra spits mag er eveneens bij komen. En daarvoor zouden de Magpies een opvallende piste volgen.

NIEUW-ZEELANDSE KILLER
Gezien de enorme middelen die voorhanden zijn, werden de voorbije weken heel wat topaanvallers gelinkt aan een verhuis naar St. James' Park. Maar volgens The Telegraph is het vizier nu gericht op ... Chris Wood. Niet bepaald een tot de verbeelding sprekende naam. De spits uit Nieuw-Zeeland heeft echter wel al heel wat ervaring in het Engelse voetbal en geldt al enkele seizoenen als een gewaardeerde kracht bij Burnley FC. Die club zou inmiddels op de hoogte zijn van de interesse van Newcastle en ook Wood zelf ziet een overgang best zitten.

LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Newcastle gaat zich niet redden dit seizoen ...

Meest recent

Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

0
0
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonde na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

9
9
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

25
25
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

61
61
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

102
102
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

110
110
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

12
12
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

224
224
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

271
271
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

98
98
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

522
522
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

79
79
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

211
211
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

94
94
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

519
519
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

150
150
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

334
334
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

260
260
Eredivisie op stelten: Ibiza-trip PSV zorgt voor woede

PSV mag zich al geruime tijd landskampioen noemen, maar de Eindhovenaren blijven in de slotfase van ...

51
51

Meer sportnieuws