Smaakmaker AA Gent: "Niet noodzakelijk richting Premier League"

door
Smaakmaker AA Gent:

Bij AA Gent hebben ze een aantal spelers die mogen dromen van een stap hogerop. Eén van hen is Joseph Okumu. De centrale verdediger sprak in het clubblad WigWam over zijn toekomst.


"Ik heb geen echt vast toekomstperspectief, maar ik ben wel ambitieus. Victor Wanyama (ooit aan de slag bij Beerschot, maar daarna een vedette bij Celtic, Southampton en Tottenham, nvdr.) was de eerste Keniaan die succesvol was in de Premier League. Hij zette de standaard", opent hij.

PREMIER LEAGUE

Okumu hoopt ooit om in zijn voetsporen te treden. "Dat is voor mij en andere Kenianen de uitdaging, om ook dat niveau te bereiken. Maar dat wil niet zeggen dat dat noodzakelijk ook in de Premier League moet zijn. Ieder moet zijn eigen loopbaan uitstippelen, zijn eigen reis gaan. En ik wil ook onze nationale ploeg, de Harambee Stars, blijven helpen, ook al konden we ons niet plaatsen voor de Africa Cup van 2022", laat hij weten.

AA Gent nam de speler afgelopen zomer voor 3,5 miljoen euro over van Elfsborg. Hij groeide na een moeizaam begin tot een sterkhouder en is ondertussen één van de beste verdedigers in de Jupiler Pro League. Door zijn goede prestaties zullen er ongetwijfeld al ploegen zijn die zijn wedstrijden in de gaten houden. Bij AA Gent ruiken ze nu al een volgende uitgaande toptransfer. De club wacht immers bang af hoe lang het nog zonder fans moet spelen, wat hen erg veel geld kost. Daardoor moesten afgelopen zomer Roman Yaremchuk en Niklas Dorsch voor ongeveer 23 miljoen euro van de hand gedaan.

LEES OOK: Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

🚀

Gaat hij op termijn in de Premier League spelen?

Meest recent

Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

11
11
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

14
14
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

56
56
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

61
61
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

87
87
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

65
65
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

223
223
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

225
225
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

18
18
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

583
583
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

54
54
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

146
146
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

110
110
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

289
289
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

416
416
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

184
184
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

121
121
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

168
168
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

113
113
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

306
306
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

61
61
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

834
834
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

503
503

Meer sportnieuws