Torrente spreekt klare taal na Holzhauser-fiasco

561 stemmen
Torrente spreekt klare taal na Holzhauser-fiasco

Vlak voor het ingaan van de winterstop heeft Beerschot VA een zoveelste mokerslag geïncasseerd. De hekkensluiter kreeg maandagavond een pak voor de broek van Anderlecht en verloor met uiterst pijnlijke 0-7-cijfers. Bovendien speelden de Antwerpenaren ook nog eens draaischijf Raphael Holzhauser kwijt.


De Oostenrijkse middenvelder pakte in de eerste helft immers een rode kaart nadat hij als laatste man de doorgebroken Christian Kouamé neermaaide. Dat Holzhauser zich in die positie bevond, had hij volledig aan zichzelf te danken. Zo besloot de sterkhouder op eigen houtje om plots vlak voor de defensie te gaan postvatten. Die beslissing pakte evenwel niet goed uit. Holzhauser ging eerst in de fout bij de 0-3 en werd vervolgens dus van het veld gestuurd.

De eigenhandige positiewissel deed dan ook heel wat wenkbrauwen fronsen op 't Kiel. Maar aanvoerder Mike Vanhamel tilde er niet te zwaar aan. "Rapha heeft zulke beslissingen nog al genomen", reageerde het sluitstuk bij Sporza. "We kregen ook effectief iets meer controle over de lopende spelers omdat hij achterin ging voetballen. Maar uiteraard misten we dan zijn balvastheid op het middenveld. Op dit moment hebben we geen twee Holzhauzers."

GEEN VERDEDIGER
In ieder geval leek de Oostenrijker tegen de tactische richtlijnen van coach Javier Torrente in te gaan. De Argentijn wou er achteraf niet te veel woorden aan vuil maken en stelde in eerste instantie dat het normaal was dat Holzhauser zich wat liet uitzakken. Maar de trainer gaf vervolgens toe dat dit allerminst zijn plan was. "Hij is geen verdediger, dat weet hij ook. En dat bewijst ook die rode kaart. Het is duidelijk dat wij hem daar nooit zouden zetten. Nogmaals: hij is geen centrale verdediger. Einde discussie", aldus Torrente.

🚀

Beerschot had Holzhauser afgelopen zomer moeten verkopen ...

Meest recent

'Charleroi vindt akkoord en wacht in spanning af'

Bij Charleroi maken ze zich een week voor de start van het nieuwe seizoen nog op voor hun grootste ...

5
5
'Union waagt tweede poging voor recordtransfer'

Voor Union is het al een drukke transferzomer geweest. Het haalde al heel wat versterkingen binnen, ...

35
35
'Broos heeft knoop over toekomst definitief doorgehakt'

Hugo Broos zette deze zomer de kroon op zijn rijkgevulde trainerscarrière, want op zijn 74ste ...

117
117
'Club Brugge maakt zeer straf transferstatement'

Voor Club Brugge begint het nieuwe seizoen vrijdagavond al met de Supercup. Tegen Union zal Ivan ...

432
432
Voetbalwereld in shock: legende van Milan en Italië overleden

De internationale voetbalwereld in het algemeen en de Italiaanse in het bijzonder is vrijdagochtend ...

0
0
'Union troeft prestigieuze club af voor nieuwste aanwinst'

Het Belgische voetbalseizoen begint om 20u30 met de Supercup tussen Club Brugge en Union. Daarbij ...

89
89
‘Lukaku verraadt Napoli voor de meest gehate vijand’

Romelu Lukaku kan Napoli deze zomer verlaten voor de meest gehate vijand. Een Italiaanse topclub ...

370
370
Roef zorgt voor straffe beelden en geeft verklaring

Het Europese avontuur van AA Gent gaat verder, al heeft het donderdag toch weinig gescheeld. Bijna ...

105
105
Maamar spreekt duidelijke taal over vertrek bij Anderlecht

Anderlecht heeft donderdagavond een nieuwe stap richting de league phase van de Europa League gezet, ...

642
642
'Volgende jeugdproduct op vertrekken bij Club Brugge'

Club Brugge begint vrijdag aan zijn seizoen met de Supercup tegen bekerwinnaar Union. Daarin wordt ...

343
343
Coosemans geeft verklaring voor twee gezichten Anderlecht

Anderlecht mag nog steeds dromen van de Europa League, want het wist donderdagavond zijn tweede ...

294
294
Europese held bij Anderlecht: kranten geven 9 op 10

Even dreigde het opnieuw helemaal mis te lopen, maar RSC Anderlecht mag dan toch een voorronde ...

671
671
UEL/UECL: Anderlecht kent opponent, wisselend succes Nederland

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tweede voorronde van de Europa en Conference League ...

507
507
Roef flikt het wéér: AA Gent stoot door na strafschoppen

AA Gent heeft zich donderdagavond geplaatst voor de derde voorronde van de Conference League. Tegen ...

198
198
'Club Brugge verrast: dubbeltransfer van 14 miljoen'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongeren te lanceren richting de eerste ploeg. Maar het ...

777
777
Anderlecht overkomt horror-start: Hammarby kraakt na rust

RSC Anderlecht heeft zich geplaatste voor de derde voorronde van de Europa League. In de return ...

220
220
Zware klap Oranje: gedroomde bondscoach haakt af

Met België, Frankrijk, Duitsland en Italië presenteerde vier grote Europese voetballanden ...

146
146
Cercle slaat wéér toe, Beveren haalt sterkhouder terug

Met nog een dikke week tot de competitiestart tonen de ploegen uit de Jupiler Pro League zich nog ...

152
152
Rampzalige start Anderlecht: "Slaapverwekkend B-ploegje"

RSC Anderlecht wil zich donderdagavond verzekeren van een plek in de derde voorronde van de Europa ...

336
336
België écht niet naar WK? KBVB komt met krachtig statement

De UEFA heeft één front gevormd tegen Gianni Infantino. De Europese voetbalbond maakte ...

294
294
Uitsluitsel Kompany: Bayern hakt zware transferknoop door

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

229
229
Noa Lang-stunt bij Club Brugge krijgt onverwachte wending

De droom van veel Club Brugge-fans lijkt plots weer wat minder gek. Noa Lang staat opnieuw op een ...

1827
1827
Anderlecht met basisdebutant, één wissel bij AA Gent

Hoewel de Jupiler Pro League nog moet beginnen, komen donderdagavond weer twee eersteklassers in ...

109
109
'Uittocht Anderlecht duurt voort: Nederlanders kloppen aan'

RSC Anderlecht zag de voorbije weken heel wat spelers vertrekken. Maar de Brusselaars zijn nog niet ...

584
584
Mokerslag Club Brugge: miljoenentransfer aan diggelen

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

894
894

Meer sportnieuws