'Bayern start 2022 met knal: transferakkoord van 50 miljoen'

524 stemmen
'Bayern start 2022 met knal: transferakkoord van 50 miljoen'

Binnen exact één week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar heel wat ploegen uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het afronden van hun deals. Zo ook Bayern München, dat zijn nu al indrukwekkende aanvalslinie nog wat verder zou gaan versterken.


Zo meldt het Zuid-Amerikaanse TNT Sport dat Raphinha goed op weg is naar de Allianz Arena. Bayern zou inmiddels grotendeels rond zijn met diens huidige werkgever Leeds United. Naar verluidt leggen de Duitsers een slordige 50 miljoen euro op tafel voor de Braziliaanse international, die dus al in januari de overstap naar de Bundesliga moet maken. Mogelijk treedt hij in de voetsporen van Kingsley Coman, die steeds nadrukkelijker aan een vertrek bij Bayern wordt gelinkt.

Het genoemde medium kon deze informatie achterhalen via Raphinha's ex-club Avai FC. Die ploeg zou namelijk nog recht hebben op een bepaalde opleidingsvergoeding. En daar zou inmiddels ook een akkoord over zijn bereikt, de Brazilianen ontvangen zo'n 1.5 miljoen euro indien de overgang plaats vindt. Het vooralsnog wel wachten op een bevestiging van de berichtgeving vanuit Duitse hoek.

SMAAKMAKER PREMIER LEAGUE
In ieder geval is de carrière van Raphinha bezig aan een steile opmars. De 25-jarige aanvaller zette zijn eerste stapjes in het Europese voetbal bij de Portugese Guimaraes en Sporting CP. Vervolgens belandde hij bij Stade Rennes, waar hij al snel op de radar van Leeds verscheen. De Engelsen betaalden in 2020 zo'n 20 miljoen euro om hem op te pikken en dat bleek een gouden zet. Op Elland Road groeide Raphinha uit tot één van de smaakmakers in de Premier League en werkte hij zich op tot Braziliaans international. Die prestaties lijken hem nu dus ook een transfer naar de absolute top van Europa op te leveren.

LEES OOK: 'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

Bayern heeft nu al de sterkste selectie in Europa ...

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

5
5
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

25
25
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

35
35
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

25
25
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

28
28
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

345
345
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

62
62
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

198
198
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

119
119
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

92
92
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

360
360
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

64
64
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

226
226
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

286
286
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

274
274
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

210
210

Meer sportnieuws