'Chelsea pleziert Barça met bod van 35 miljoen'

door
'Chelsea pleziert Barça met bod van 35 miljoen'

Door de matige resultaten van in de eerste seizoenshelft is de drang naar versterking behoorlijk groot bij FC Barcelona. De Catalanen hebben ook een aantal doelwitten in hun vizier. Maar de club kampt met grote financiële problemen en dus zullen ook spelers verkocht moeten worden.


Zoals geweten heeft Barça een gigantische schuldenberg, er zullen dus bepaalde inkomsten gerealiseerd moeten worden om opnieuw uitgaven te kunnen doen. Bovendien zal er eerst ruimte gecreëerd moeten worden in het salarisbudget. De Catalanen hebben ook enkele overbodige spelers die in principe moeten beschikken, denk bijvoorbeeld aan Samuel Umtiti en Philippe Coutinho. Maar er zijn nog andere namen die extra geld in het laatje kunnen brengen.

Sergiño Dest bijvoorbeeld. De Amerikaanse back werd in 2020 overgenomen van Ajax. Door de sportieve omstandigheden maakte hij ook al behoorlijk wat minuten. Toch zou coach Xavi Hernandez niet weigerachtig staan tegenover een vertrek indien Dest de nodige miljoenen kan opleveren. Door het feit dat hij nog altijd maar 21 jaar is en ook commercieel een interessante waarde beschikt (dankzij de Amerikaanse markt), zouden een aantal grote ploegen alvast interesse tonen.

35 MILJOEN
Zo werd Bayern München al meermaals genoemd. Maar volgens The Express zou nu ook Chelsea FC zich aan het front hebben gemeld. De Champions League-titelverdediger zag Ben Chilwell voor meerdere maanden uitvallen. Daarom zou coach Thomas Tuchel in januari een extra vleugelback willen aantrekken en het profiel van Dest zou hem best aanspreken. Bovengenoemd medium stelt dat de Blues zo'n 35 miljoen euro veil hebben voor zijn komst. Een bedrag dat men op Camp Nou goed kan gebruiken. Er zou evenwel nog geen concreet bod zijn uitgebracht.

LEES OOK: 'Gesprekken lopen: monstertransfer voor Malick Fofana'

Barça heeft minstens drie jaar nodig om weer op topniveau te geraken ...

Meest recent

Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

51
51
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

84
84
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

217
217
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

145
145
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

405
405
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

56
56
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

112
112
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

107
107
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

244
244
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

216
216
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

475
475
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

135
135
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

152
152
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

533
533
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

355
355
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

480
480
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

149
149
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

210
210
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

533
533
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

229
229
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

211
211
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

857
857
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

76
76

Meer sportnieuws