‘Xavi gaat all-in op droomtransfer’

260 stemmen
‘Xavi gaat all-in op droomtransfer’

FC Barcelona had gehoopt dat de aanstelling van Xavi Hernandez als nieuwe trainer voor een kentering zou zorgen, maar dat is vooralsnog niet het geval. De Catalanen sneuvelden in de Champions League en staan in La Liga op een aanzienlijke achterstand van leider Real Madrid. Versterking is dan ook broodnodig op Camp Nou.


Met Dani Alves kreeg Xavi alvast een ervaren rechtsback ter beschikking, de Braziliaan is na nieuwjaar ook inzetbaar. Maar de trainer wil vooral zijn aanvalslinie versterken. En daarvoor staat één speler helemaal bovenaan zijn lijstje: Ferran Torres. Xavi zou de naam van zijn 21-jarige landgenoot zelfs tijdens zijn contractonderhandelingen naar voren hebben geschoven als hét absolute topdoelwit. En het bestuur lijkt ook bereid een inspanning te doen om te voldoen aan de wens van hun trainer.

Zo meldt Mundo Deportivo dat Barcelona achter de schermen blijft doordrukken voor de komst van Torres. De clubleiding zou constant in contact staan met vertegenwoordigers van Manchester City en beide partijen groeien naar verluidt steeds dichter naar mekaar toe. City zou zo'n 60 miljoen euro verlangen volgens MD, terwijl Barça zo'n 45 miljoen euro kan betalen. Journalist Gerard Romero beweert zelfs dat het verschil tussen vraag en aanbod inmiddels nog slechts enkele miljoenen zou bedragen.

STAP TERUG
Gezien de financiële situatie van Barça, lijkt de transfersom wel verdeeld te gaan worden over verschillende schijven die gespreid worden over een periode van meerdere jaren. Daarnaast zouden ook de nodige bonussen en variabelen in de overeenkomst worden opgenomen. Torres zelf zou dan weer moeten inleveren op zijn salaris, maar dat lijkt niet het grootste probleem. Bovengenoemd medium stelt dat de jonge aanvaller bijzonder gecharmeerd is door de interesse van Xavi en dolgraag op Camp Nou aan de slag wil gaan. Ook al betekent dat (voorlopig) een stap terug op financieel én sportief vlak.

LEES OOK: ’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Vindt u dat Barcelona er op vooruit is gegaan sinds de komst van Xavi?

Meest recent

Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

1
1
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

22
22
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

34
34
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

23
23
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

27
27
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

82
82
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

343
343
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

60
60
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

196
196
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

61
61
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

118
118
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

91
91
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

61
61
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

356
356
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

63
63
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

224
224
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

281
281
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

273
273
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

208
208

Meer sportnieuws