'Newcastle doet voetballerij daveren: bod van 100 miljoen'

door
'Newcastle doet voetballerij daveren: bod van 100 miljoen'

De Engelse traditieclub Newcastle United kwam dit najaar in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië en die nieuwe eigenaars mikken op het allerhoogste. Maar alvorens NUFC over titels kan gaan spreken, zal men eerst het behoud moeten vrijwaren. En dus wordt een gigantisch transferoffensief verwacht in januari.


Hoeveel miljoenen er dan ook op de bankrekening mogen staan, de sportieve situatie van de Magpies is momenteel schrijnend. Newcastle staat momenteel voorlaatste in het Premier League-klassement. In de eerste 17 speeldagen werden slechts 10 punten verzameld, evenveel als hekkensluiter Norwich City. Er zal dus een enorme kwaliteitsinjectie moeten volgen indien men de club uit de Championship wil houden.

Onder meer een nieuwe spits staat hoog op de verlanglijst en de nieuwe eigenaars zouden daar kosten noch moeite voor sparen. Volgens Italiaanse bronnen, waaronder RAI Sport, zet Newcastle hoog in op Dusan Vlahovic. De Serviër is in het voorbije anderhalf jaar helemaal ontploft bij ACF Fiorentina en staat inmiddels op de verlanglijstjes van verschillende grootmachten. NUFC zou de concurrentie echter willen aftroeven met een bod van liefst 100 miljoen euro.

CHAMPIONS LEAGUE
Daarnaast zou Vlahovic zich ook aan een krankzinnige contractaanbieding mogen verwachten. Toch valt het te betwijfelen of dat voldoende is om het transferplan tot een goed einde te brengen. De spits denkt immers ook aan zijn sportieve toekomst en zou mikken op een club die zeker is van Champions League-voetbal. Afwachten dus of Newcastle hem op andere gedachten kan brengen. In ieder geval zijn de intenties duidelijk: de Engelse club wil voor vuurwerk zorgen op de mercato.

LEES OOK: 'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Dat Newcastle zoveel mag uitgeven is competitievervalsing ...

Meest recent

"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

1
1
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

44
44
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

17
17
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

63
63
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

153
153
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

80
80
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

69
69
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

46
46
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

140
140
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

122
122
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

120
120
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

15
15
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

299
299
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

285
285
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

110
110
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

559
559
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

81
81
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

91
91
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

242
242
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

96
96
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

534
534
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

538
538
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

157
157

Meer sportnieuws