Veljkovic viseert bekende naam: "Ik ben onschuldig"

door
Veljkovic viseert bekende naam:

Dejan Veljkovic noemde een pak namen aan wie hij cadeau's uitdeelde. Hij betaalde ook forse sommen geld in het zwart. De makelaar zegt ook dat Stephan Keygnaert, chef voetbal bij Het Laatste Nieuws, betrokken is bij de hele zaak.


In zijn boek verklaart Veljkovic dat de bekende journalist 8.000 euro cash kreeg om mee te helpen met de transfer van Ervin Zukanovic naar AA Gent. "Ik betaalde hem cash. Eén keer 5.000 euro en één keer 3.000 euro", aldus Veljkovic. Daarnaast laat hij ook weten dat hij een horloge van Bojan Jorgacevic cadeau kreeg. 

CADEAU

Bij De Persgroep reageerden ze op de beschuldigingen. "We hebben hier met Stephan over gepraat”, reageert Michiel Ameloot, hoofdredacteur sport bij News City (VTM en Het Laatste Nieuws) bij Het Laatste Nieuws. “Hij is formeel. Hij heeft nooit geld ontvangen en hij heeft ook geen andere strafrechtelijke feiten gepleegd. Ondertussen wachten wij samen met hem het gerechtelijke onderzoek af en hebben het volste vertrouwen in zijn onschuld.”

Het Nieuwsblad meldt dat Keygnaert in het verhoor met de politie bevestigde dat hij cadeau's kreeg van Veljkovic. Het ging om een paar schoenen en een sjaal omdat Veljkovic vond dat Keygnaert 'niet goed was gekleed' om Milan Jovanovic te interviewen. De journalist ontkent wél dat hij ooit geld heeft ontvangen van Veljkovic, die lange tijd een bron was om primeurs uit het voetbal te overhandigen aan Het Laatste Nieuws. Het is niet bekend of Keygnaert zich zal moeten verdedigen voor het gerecht, maar de kans is wellicht niet groot aangezien zij vooral mikken op de grote vissen.

🔥 Wat iedereen nu leest

Fans in shock: Lamine Yamal betrapt met bekende zangeres
Fans in shock: Lamine Yamal betrapt met bekende zangeres
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Zullen er ook journalisten voor het gerecht moeten komen?

Meest recent

De Condé met volle borst vooruit: "Genk is favoriet"

KRC Genk begint tegen Lech Poznan zo dadelijk aan een nieuwe Europese campagne. Na een magere ...

0
0
'Hasi in nauwe schoentjes: ultimatum van Renard?'

In de laatste voorronde van de Conference League neemt RSC Anderlecht het momenteel op tegen AEK ...

33
33
Charleroi, Standard, Kortrijk en Eupen kondigen transfers aan

Het Belgische voetbalseizoen is intussen al enkele weken onderweg, maar er blijft zeer veel ...

24
24
Viktor Verhulst laat RAFC-fans smullen van gezinsuitbreiding

Viktor Verhulst, in voetbalmiddens gekend als een gepassioneerde supporter van voetbalclub Antwerp, ...

17
17
Opstellingen: Fink houdt vast aan winning team

Ook voor KRC Genk begint deze week het Europese avontuur. De Limburgers moeten slechts ...

21
21
Opstellingen: Hasi kiest zoals verwacht, geen Jovic bij AEK

Anderlecht staat nu al voor de match van het jaar, want het kan zich tegen AEK Athene geen nieuwe ...

88
88
Anderlecht radeloos: Hazard-probleem van jewelste

Thorgan Hazard is zowel de man van de doelpunten als het probleem dat niemand opgelost krijgt. ...

210
210
'Marseille of Premier League? Ordoñez heeft voorkeur'

Zal Joel Ordoñez het shirt van Club Brugge nog dragen? Het is een open vraag, want het is ...

187
187
AEK-coach verbaast: "Anderlecht is Europese gigant"

Vanaf 20u doet Anderlecht een gooi naar kwalificatie voor de league phase van de Conference League. ...

120
120
Sterkhouder Dender versiert knaltransfer naar MLS

FCV Dender wist vorig seizoen knap het behoud in de Jupiler Pro League te verzekeren. De Kadavers ...

21
21
Alderweireld verrast met nieuws dat tot tranen toe beweegt

Toby Alderweireld is ondertussen een paar maanden gestopt als voetballer en vervult voorlopig de rol ...

106
106
Overmars heeft beet: Antwerp pakt uit met topaanwinst

Met een zes op 12 is Antwerp na vier speeldagen nog ongeslagen. Toch kan Stef Wils nog wat extra ...

272
272
'Club kiest opvolger Ordonez: blunder van jewelste?'

De kassa rinkelde deze zomer als zoals nooit tevoren bij Club Brugge, dat tot dusver ruim 80 miljoen ...

1074
1074
Fans in shock: Lamine Yamal betrapt met bekende zangeres

Lamine Yamal blijft niet alleen op het veld het gesprek van de dag. De 18-jarige FC ...

281
281
'Renard leurt met goudhaantje: RSCA zoekt vervanger'

RSC Anderlecht hoopt straks tegen AEK Athene een voorlaatste stap te zetten richting de League Phase ...

511
511
Vidarsson buitenspel: Baro grijpt alweer in bij AA Gent

Het is intussen al 25 maanden geleden dat Sam Baro hoofdaandeelhouder werd van AA Gent. Sindsdien ...

530
530
Jean-Marie Pfaff incasseert plots enorme klap: 'Het einde?'

Jean-Marie Pfaff zal voor eeuwig en altijd één van onze meest iconische Rode Duivels ...

167
167
'Vervanger voor Vermant: Club Brugge transfermarkt op?'

Slecht nieuws voor Club Brugge, dat het de komende weken even zonder Romeo Vermant moet stellen. ...

744
744
Waar kan je live op tv naar Anderlecht & KRC Genk kijken?

Na de knappe zege van Club Brugge tegen RB Salzburg hopen straks ook RSC Anderlecht en KRC Genk te ...

641
641
Karl Vannieuwkerke raakt Kat Kerkhofs diep in het hart

Karl Vannieuwkerke is één van de meest populaire TV-gezichten in Vlaanderen. Kijkend ...

130
130
'Westerlo haalt opgelucht adem voor sterkhouder'

Westerlo heeft met een drie op twaalf geen geweldige start genomen dit seizoen. De Kemphanen beleven ...

43
43
'Anderlecht baalt en ziet talent vertrekken'

Anderlecht deed deze zomer de nodige wenkbrauwen fronsen met zijn inkomende transfers. Er kwamen ...

221
221
'Club krijgt Belgische concurrentie voor nieuwe parel'

Club Brugge lijkt zijn transferhuiswerk voor deze zomer grotendeels al op orde te hebben, zeker aan ...

542
542
Hasi zorgt voor verrassingen in zeer ruime selectie

Om 20u begint Anderlecht aan een cruciale week. Dan staat de heenwedstrijd van het tweeluik tegen ...

370
370
'Plotse update over toekomst Divock Origi'

Een tiental jaar geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar op zijn 30ste is ...

404
404

Meer sportnieuws