Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

door
Priske vist jonkie weer op voor Europese clash

Antwerp ging afgelopen weekend pijnlijk met 2-1 onderuit op Stayen, waardoor het in de competitie inmiddels al zeven punten achterstand heeft op leider Union. Het trekt daardoor niet meteen onder een gunstig gesternte naar Duitsland, waar het donderdagavond zijn allerlaatste troeven in de Europa League uitspeelt. Als er in Frankfurt niet gewonnen wordt, dan is het Europese avontuur na Nieuwjaar onherroepelijk voorbij.


In dat geval is de derde plaats, die sinds dit seizoen recht geeft op deelname aan de Conference League na Nieuwjaar, definitief buiten bereik met nog één speeldag voor de boeg. De drie punten zijn straks dus een must, maar evident wordt dat niet. Eintracht Frankfurt is met tien punten de leider in groep D - Antwerp pakte amper één punt. In de heenmatch kwamen ze met 0-1 winnen op de Bosuil door een late strafschop van Paciencia.

Gazet van Antwerpen zag dat Antwerp woensdag met negentien spelers naar Duitsland afreisde. Seck en Haroun ontbreken omdat ze in Europa niet speelgerechtigd zijn, terwijl Miyoshi, Buta en Bataille door blessures er niet bij zijn. De afwezigheid van die laatste twee zorgt ervoor dat Brian Priske ook weer een opvallende naam opvist: Robbe Quirynen.

UIT BEELD VERDWENEN
De 19-jarige flankverdediger kan mogelijk nog eens op een nieuwe kans rekenen. Hij begon nog aan het seizoen als titularis, maar werd op speeldag twee bij de rust gewisseld en kwam sindsdien geen seconde meer in actie. Zelfs de bank haalt hij amper nog, maar daar komt nu dus verandering in. Verder heeft Priske immers enkel nog De Laet en Vines nog over als potentiële backs.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Moet hij een nieuwe kans krijgen?

Meest recent

'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

1
1
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

72
72
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

47
47
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

161
161
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

290
290
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

68
68
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

243
243
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

277
277
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

108
108
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

218
218
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

178
178
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

230
230
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

128
128
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

416
416
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

167
167
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

151
151
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

71
71
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

166
166
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

268
268
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

74
74
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

431
431
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

268
268
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

200
200

Meer sportnieuws