Dost ziet uitstekende prestaties beloond worden

door
Dost ziet uitstekende prestaties beloond worden

Het zag er even naar uit dat het einde van Bas Dost bij Club Brugge was aangebroken. De aanvaller was tot vorige maand amper aan de aftrap begonnen bij Blauw-Zwart, en er gingen dan ook steeds meer stemmen op over een winters vertrek van Dost. Desondanks liet de Nederlander op het veld zien dat hij nog steeds van goudwaarde kan zijn voor de landskampioen.


Die sterke prestaties ziet Bas Dost nu ook beloond worden. Hij werd namelijk zojuist verkozen tot ‘Speler van de Maand’ bij Club Brugge. Elke maand organiseert de landskampioen dergelijke verkiezing. Hoofdsponsor Unibet maakte van de verkiezing ook gebruik om een mooie geldsom te doneren aan het goede doel. Er werd namelijk 4.545 euro gedoneerd aan de No Heart, No Glory-campagne.

Bas Dost begon zijn rentree in het A-elftal met een brace tegen SK Deinze in de Croky Cup. Daarna mocht hij in de basis beginnen tegen Sint-Truiden en Standard Luik. In beide wedstrijden scoorde de Nederlander drie doelpunten. In de Champions League maakte de Nederlander verrassend genoeg nog geen speelminuten.

Killer pur sang

Dat Bas Dost een garantie voor doelpunten is blijkt uit zijn statistieken. De inmiddels 32-jarige Nederlander kende zijn beste periode bij Sporting. Daar scoorde hij maar liefst 76 doelpunten in amper 84 wedstrijden. Ook in de Eredivisie en Bundesliga maakte Dost een karrenvracht doelpunten. Sinds zijn komst bij Club Brugge vond de spits al twaalf keer de weg naar doel. Daar had hij in totaal 24 wedstrijden voor nodig.

LEES OOK: Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Moet Club Brugge volgende zomer afscheid nemen van Dost?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over job Olivier Renard'

De winterse transferperiode zal bij RSC Anderlecht in goede banen geleid worden door Olivier Renard. ...

15
15
Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

57
57
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

17
17
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

101
101
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

116
116
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

40
40
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

216
216
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

76
76
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

56
56
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

21
21
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

197
197
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

389
389
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

144
144
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

159
159
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

81
81
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

147
147
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

503
503
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

174
174
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

101
101
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

672
672
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

198
198
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

52
52
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

962
962
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

168
168
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

302
302

Meer sportnieuws