Sterke man Bayern vernietigend voor PSG en City

door
Sterke man Bayern vernietigend voor PSG en City

Er is de voorbije jaren wel wat veranderd in het Europese voetballandschap. Clubs als Manchester City en Paris Saint-Germain, en nog eerder Chelsea, hebben zich met de hulp van steenrijke eigenaars opgewerkt naar de absolute top, met voor elk een finaleplaats in de laatste twee edities van de Champions League. PSG werd daarbij geklopt door Bayern München, dat het nog op de 'ouderwetse' manier doet.


De Duitse recordkampioen goochelt veel minder met torenhoge transfersommen dan de nieuwe rijke clubs of de Spaanse grootmachten Real Madrid en FC Barcelona, maar weet zich desondanks wel netjes te handhaven aan de wereldtop. In Beieren kijken ze met misprijzen naar wat zich in Parijs en Manchester de laatste jaren afspeelt.

Erevoorzitter Uli Hoeness laat dat ook duidelijk blijken in een speciale podcast over zijn leven. "Jullie strontgeld volstaat niet", sneert hij daarin naar PSG en City. "Tot dusver hebben die clubs nog niets gewonnen. Niets! Noch de ene, noch de andere is er al in geslaagd de Champions League te winnen."

PRIJZENKAST
Man City en PSG wisten de voorbije jaren hun prijzenkast in eigen land wel al aardig te vullen, maar in het kampioenenbal bleek het toch iets moeilijker om de concurrentie aan te gaan. PSG haalde in 2020 voor het eerst de finale, maar werd daarin geklopt door Bayern. Vorig seizoen sneuvelden ze in de halve finales tegen City. Dat haalde zo voor de eerste keer de finale, maar ging daarin ten onder tegen Chelsea.

LEES OOK: UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

11
11
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

111
111
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

54
54
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

184
184
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

162
162
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

230
230
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

273
273
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

111
111
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

408
408
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

221
221
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

85
85
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

343
343
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

340
340
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

132
132
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

263
263
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

202
202
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

263
263
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

149
149
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

464
464
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

180
180
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

156
156
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

177
177

Meer sportnieuws