Voetbalgeluk bij STVV: "Leuk om met Dost of Zirkzee te duelleren"

door
Voetbalgeluk bij STVV:

STVV kende de voorbije jaren een stevige Japanse influx na de overname door DMM.com, maar daar kwam in de zomer ook nog eens een Duitse enclave bij. Bernd Hollerbach werd aangesteld als nieuwe trainer en keek voor versterking nadrukkelijk naar zijn thuisland. Eén van de meest opmerkelijke figuren die zo neerstreek op Stayen, was Toni Leistner.


De 31-jarige verdediger heeft de voorbije jaren al heel wat watertjes doorzwommen. Hij kwam uit voor Dynamo Dresden, Hallescher FC, Union Berlin, Queens Park Rangers, FC Köln en Hamburg SV, waar de Kanaries hem begin september transfervrij konden wegplukken. Sindsdien is Leistner in geen tijd uitgegroeid tot een belangrijke speler.

Hij kwam intussen al acht keer in actie, waarbij hij één gele kaart pakte en tegen OH Leuven uitgesloten werd na een dubbele gele kaart. In zijn tweede match kreeg Leistner zelfs al de aanvoerdersband toegeschoven. De ervaren Duitser voelt zich dus duidelijk goed op Stayen en dat laat hij ook blijken.

ENGELAND
Tegenover Sport1 geeft Leistern aan dat hij het zeer naar zijn zin heeft in de Jupiler Pro League. "De Belgische competitie past goed bij mij", verklaart hij. "Het doet me wat denken aan mijn tijd in Engeland, omdat het er hier ook zo fysiek aan toe gaat. Het is erg leuk om het duel aan te gaan met grote namen als Bas Dost of Zirkzee."

LEES OOK: STVV heeft succesformule gevonden: “Ons daar op focussen"

Is hij een meerwaarde voor STVV?

Meest recent

'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

13
13
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

10
10
Opvallend oordeel: “Verhaeghe heeft écht visie“

Club Brugge begint om 18u45 aan zijn avontuur in de league phase van de Champions League. Daarin ...

64
64
‘De Bruyne schittert bij Napoli: dit detail maakt verschil’

De blikvanger van donderdagavond in de Champions League op donderdagavond is de terugkeer van Kevin ...

47
47
Lukaku terug naar België? Eén detail houdt alles tegen

Lukaku in de loge, knuffel met Coucke — het beeld ging rond. Maar achter die glimlach schuift ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van terugkeer, verrassing Clement'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

203
203
Barça zwaar in de penarie: CL-drama op komst

FC Barcelona begint dit seizoen weer met hernieuwde ambities aan de Champions League. De Catalanen ...

71
71
Crisis in Genk? Smets met de handen in het haar

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers zijn dit seizoen weer razend ...

180
180
Verhaeghe pakt uit met primeur over nieuw Club-stadion

Club Brugge is al jarenlang aan het proberen om een nieuw stadion op poten te zetten en dat blijkt ...

714
714
Goed nieuws voor Club: Monaco ziet steunpilaar nog uitvallen

Club Brugge zal er meteen moeten staan in de Champions League. Het treft dit seizoen immers de ...

211
211
De Sart vindt eindelijk nieuwe Belgische club

Terwijl de transfermarkt in principe gesloten is, vallen er toch nog enkele Belgische ...

69
69
'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

130
130
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

90
90
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

61
61
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

134
134
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

613
613
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

456
456
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

422
422
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

177
177
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

277
277
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

466
466
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

563
563
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

118
118
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

348
348
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

183
183

Meer sportnieuws