TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge wil hoofdprijs, Klopp mikt op Rode Duivel'

326 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge wil hoofdprijs, Klopp mikt op Rode Duivel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Charles De Ketelaere heeft zich bij Club Brugge in de kijker kunnen spelen van verschillende buitenlandse ploegen. Vanuit de Premier League zou alvast minstens één bod in de maak zijn. Het Spaanse Fichajes beweert dan weer dat Paris Saint-Germain erg geïnteresseerd is. Blauw-Zwart wil in ieder geval de hoofdprijs vangen voor zijn goudhaantje. Een vertrek tijdens de komende wintermercato zou evenwel niet aan de orde zijn.

Standard kampt zoals geweten met de nodige financiële problemen. Voorzitter Bruno Venanzi sluit dan ook niet uit dat er tijdens de wintermercato enkele sterkhouders te gelde worden gemaakt. Met name Nicolas Raskin en Hugo Siquet zouden hiervoor in aanmerking komen. "Het is niet omdat we in de zomer aanbiedingen weigerden, dat dit in januari ook nog het geval gaat zijn. Alles hangt af van het aanbod", aldus de voorzitter bij La Dernière Heure.

BUITENLAND
Hoewel hij zelf bij Real Madrid zou willen blijven, wordt er volop gespeculeerd over een mogelijke transfer van Eden Hazard. Volgens El Nacional zou ook Liverpool FC interesse hebben. Het Catalaanse medium beweert dat Jürgen Klopp ervan overtuigd is dat hij de Rode Duivel weer op niveau kan krijgen. Zijn hoge salaris zou wel een struikelblok zijn voor de rest. The Sun stelt dan weer dat Juventus een huurbeurt van Hazard wel ziet zitten. En ook Newcastle United blijft genoemd worden als kandidaat.

Volgens Corriere dello Sport wil José Mourinho flink toeslaan bij AS Roma. De club zou alvast contacten gelegd met Real Madrid om de definitieve transfer van huurling Borja Mayoral te bespreken. Daarnaast vormt ook Lucas Vazquez een onderwerp aan de onderhandelingstafel, net zoals Nacho en Dani Ceballos. Roma heeft ook nog Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach), Marcus Pedersen (Feyenoord) en Benjamin Henrichs (RB Leipzig) in het vizier.

FC Barcelona heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Zoals verwacht neemt Xavi Hernandez het stokje over op Camp Nou. Vrijdagnacht bevestigden de Catalanen via hun officiële kanalen dat de ex-middenvelder aan de slag gaat als hoofdcoach. Xavi tekende een contract tot medio 2024. De Barça-legende zal aanstaande maandag officieel voorgesteld worden op een speciaal event.

LEES OOK: 'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

De Ketelaere gaat meer dan 30 miljoen euro opbrengen ...

Meest recent

'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

45
45
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

49
49
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

40
40
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

146
146
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

51
51
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

169
169
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

71
71
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

46
46
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

93
93
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

427
427
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

74
74
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

213
213
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

72
72
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

66
66
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

132
132
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

42
42
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

64
64
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

393
393
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

68
68
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

248
248
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

302
302

Meer sportnieuws