Geen Club Brugge, Antwerp, Anderlecht of KRC Genk aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement. Wél Union SG. De promovendus is op dit moment al dé revelatie van het seizoen. Maar mogen ze ook dromen van meer?
In De Tribune, de wekelijkse podcast van Sporza, nam Wim De Coninck het woord om de prestaties van Union SG onder de loep te nemen. De analist is dan ook van mening dat er wel 'iets' ontbreekt om het sprookje van de Brusselaars in een delirium te laten eindigen. "Leicester won de titel in de Premier League na zijn tweede seizoen. Een titel van Union zou ik persoonlijk nog straffer vinden. Het zou echt geweldig zijn, maar in principe is hun kern net te klein", aldus De Coninck.
Union neemt het aanstaande zaterdag op tegen Sporting Charleroi alvorens het de interlandbreak ingaat. Daarna staan er met Oostende, OHL en STVV in principe (opnieuw) drie haalbare tegenstanders op het programma. Het ziet er dus steeds meer naar uit dat Union zijn leidersplaats niet zal afstaan tijdens de komende weken.