'Clement denkt aan surprise in Brugse basiself'

door
'Clement denkt aan surprise in Brugse basiself'

Club Brugge heeft een lastige week voor de boeg. Aanstaande woensdag wacht in de Champions League een verplaatsing op het veld van Manchester City, enkele dagen later komt Standard op bezoek in de Jupiler Pro League. Maar zaterdagavond moet eerst nog het competitieduel op STVV afgewerkt worden.


En het wordt daarbij uitkijken naar welke basisspelers coach Philippe Clement tussen de lijnen zal brengen. Op het middenveld lijkt Eder Balanta een zekerheid. De Colombiaan is tegen Man City immers geschorst en hoeft dus niet gespaard te worden. Achterin is Stanley Nsoki er niet bij na zijn rode kaart tegen Antwerp, Brandon Mechele is zijn logische vervanger. Maar vooral voorin zal Clement een stevige knoop moeten doorhakken.

Nadat hij in de beker tegen Deinze rust kreeg, start Charles De Ketelaere normaal gezien weer in de basis. Hetzelfde geldt voor Noa Lang, zeker gezien José Izquierdo er niet bij is. Maar achter het derde plekje in de aanvalslinie staat nog een vraagteken. Kiest Clement opnieuw voor Ignace Van der Brempt na zijn knappe prestatie tegen Antwerp of wordt de jongeling gespaard met oog op City? In dat laatste geval krijgt Kamal Sowah normaal gezien weer de voorkeur.

Al sluit Het Laatste Nieuws ook een verrassing niet uit: zo denkt het medium aan het trio De Ketelaere-Dost-Lang tegen STVV. De Nederlandse centrumspits maakte woensdag alvast indruk met twee goals tegen Deinze.

LEES OOK: 'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

Dost moet opnieuw starten tegen STVV ...

Meest recent

'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

4
4
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

15
15
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

75
75
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

91
91
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

35
35
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

44
44
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

154
154
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

161
161
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

54
54
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

237
237
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

402
402
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

188
188
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

153
153
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

517
517
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

113
113
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

390
390
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

118
118
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

45
45
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

124
124
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

318
318
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

172
172
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

183
183
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

140
140
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

313
313

Meer sportnieuws