TRANSFERUURTJE: 'Newcastle wil bij RSCA shoppen, Bayern legt 100 miljoen klaar'

231 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Newcastle wil bij RSCA shoppen, Bayern legt 100 miljoen klaar'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het steenrijke Newcastle United zoekt momenteel naar versterking op verschillende posities en doet dat blijkbaar ook in ons land. Zo liet Peter Morren, commentator bij Play Sports, weten dat de naam van Hendrik Van Crombrugge de ronde doet bij bij de Engelse club. The Magpies worden echter met tientallen spelers in verband gebracht. Het is dus nog koffiedik kijken of Newcastle echt concrete interesse heeft in de sterkhouder van Anderlecht. De Brusselaars zoeken ondertussen ook zelf naar versterking. Paars-Wit zou volgens El Crack Deportivo namelijk Marcelo Weigandt willen aantrekken. Dat is een Argentijnse rechtsback van Boca Juniors.

Kylian Hazard gaat komende winter op zoek naar een nieuwe club. Cercle Brugge is echter niet bereid om mee te werken aan een huurdeal, enkel aan een definitieve transfer. De aanvaller sprak bij La Dernière Heure alvast over zijn toekomst. "Of er interesse is? Ik laat mijn makelaar zich daar mee bezighouden, maar ik krijgt niet veel telefoontjes. Dus ik denk niet dat er momenteel veel beweegt", laat hij weten.

BUITENLAND
Bayern München zou al nadenken over een mogelijke opvolger van Robert Lewandowski. Zo meldt AS dat de Duitsers hun vizier op Victor Osimhen hebben gericht. De Nigeriaan is na een wisselvallig eerste seizoen helemaal ontbolsterd bij SSC Napoli. Om hem weg te plukken zal Bayern wel de geldbuidel moeten bovenhalen, AS heeft het over een transfersom van meer dan 100 miljoen euro.

Chelsea speurt zoals steeds de markt af op zoek naar mogelijke aanwinsten. Zo hebben de Londenaren nu ook Mohamed Bayo van Clermont Foot in het vizier. Dat meldt Calciomercato. De CL-winnaar van vorig seizoen zou wel af te rekenen hebben met concurrentie van reeksgenoot Brighton. Clermont Foot zou naar verluidt 15 miljoen euro willen vangen voor de aanvaller.

Marca meldt dat Zinédine Zidane de belangstelling geniet van tal van clubs uit gans Europa. Manchester United zou Zidane graag aanstellen als hoofdcoach, wanneer de club zou beslissen om niet verder te gaan met Ole Gunnar Solskjaer. Anderen denken dan weer dat de club aan de slag zal gaan bij Paris Saint-Germain, terwijl hij onlangs ook wordt gelinkt aan de nouveaux-riches van Newcastle United.

LEES OOK: Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Van Crombrugge behoort tot de drie beste keepers in de JPL ...

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

24
24
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

122
122
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

86
86
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

51
51
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

182
182
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

64
64
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

210
210
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws