'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

door
'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

Newcastle United staat na de overname door steenrijke Saudi's voor enkele interessante maanden. Woensdag nam het afscheid van trainer Steve Bruce en als opvolger gaat het mogelijk voor een grote naam. Daarnaast zullen er wellicht de komende transferperiodes enkele bekende spelers gehaald worden. Zo zou er al een eerste grote naam aangeboden zijn bij de Magpies.


Volgens Goal werd Ousmane Dembélé immers in Newcastle aangeboden. FC Barcelona wil het aflopende contract van de Franse aanvaller graag verlengen, maar diens management houdt de boot af. Vanaf 1 januari mag de 24-jarige, voor wie Barça in 2017 nog 135 miljoen euro betaalde, met andere clubs onderhandelen over een vrije transfer. De entourage van Dembélé hoopt een grote slag te kunnen slaan met een transfer naar Newcastle door een tekenpremie van 15 miljoen euro op te strijken. Dat komt nog bovenop het vijfjarig contract met een jaarloon van 15 miljoen euro dat de Fransman zou eisen.

UPDATE 21/10
Dembélé zou dus een optie zijn voor de beoogde grootmacht, maar er staan nog meer namen op het indrukwekkende lijstje van de Magpies. Volgens onder meer The Telegraph heeft Newcastle ook Dominic Calvert-Lewin in het vizier. De Engelse spits is momenteel nog eigendom van Everton FC, dat zo'n 50 miljoen pond (een slordige 60 miljoen euro) verlangt. Ook Arsenal FC en Manchester United hebben naar verluidt interesse.

LEES OOK: 'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Denkt u dat Newcastle binnen de vijf seizoenen meedoet voor de titel?

Meest recent

Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

0
0
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

13
13
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

74
74
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

193
193
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

92
92
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

71
71
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

290
290
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

346
346
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

53
53
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

211
211
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

409
409
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

231
231
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

391
391
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

196
196
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

143
143
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

395
395
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

147
147
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

616
616
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

232
232
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

190
190
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

389
389
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

438
438

Meer sportnieuws