'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

door
'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

Newcastle United staat na de overname door steenrijke Saudi's voor enkele interessante maanden. Woensdag nam het afscheid van trainer Steve Bruce en als opvolger gaat het mogelijk voor een grote naam. Daarnaast zullen er wellicht de komende transferperiodes enkele bekende spelers gehaald worden. Zo zou er al een eerste grote naam aangeboden zijn bij de Magpies.


Volgens Goal werd Ousmane Dembélé immers in Newcastle aangeboden. FC Barcelona wil het aflopende contract van de Franse aanvaller graag verlengen, maar diens management houdt de boot af. Vanaf 1 januari mag de 24-jarige, voor wie Barça in 2017 nog 135 miljoen euro betaalde, met andere clubs onderhandelen over een vrije transfer. De entourage van Dembélé hoopt een grote slag te kunnen slaan met een transfer naar Newcastle door een tekenpremie van 15 miljoen euro op te strijken. Dat komt nog bovenop het vijfjarig contract met een jaarloon van 15 miljoen euro dat de Fransman zou eisen.

UPDATE 21/10
Dembélé zou dus een optie zijn voor de beoogde grootmacht, maar er staan nog meer namen op het indrukwekkende lijstje van de Magpies. Volgens onder meer The Telegraph heeft Newcastle ook Dominic Calvert-Lewin in het vizier. De Engelse spits is momenteel nog eigendom van Everton FC, dat zo'n 50 miljoen pond (een slordige 60 miljoen euro) verlangt. Ook Arsenal FC en Manchester United hebben naar verluidt interesse.

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Denkt u dat Newcastle binnen de vijf seizoenen meedoet voor de titel?

Meest recent

Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

8
8
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

59
59
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

208
208
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

536
536
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

162
162
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

417
417
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

111
111
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

301
301
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

434
434
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

41
41
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

443
443
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

48
48
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

235
235
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

337
337
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

475
475
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

129
129
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

299
299
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

316
316
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

184
184
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

371
371
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

715
715
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

234
234
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

474
474
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

289
289

Meer sportnieuws