'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

door
'Steenrijk Newcastle zet man van 60 miljoen op verlanglijst'

Newcastle United staat na de overname door steenrijke Saudi's voor enkele interessante maanden. Woensdag nam het afscheid van trainer Steve Bruce en als opvolger gaat het mogelijk voor een grote naam. Daarnaast zullen er wellicht de komende transferperiodes enkele bekende spelers gehaald worden. Zo zou er al een eerste grote naam aangeboden zijn bij de Magpies.


Volgens Goal werd Ousmane Dembélé immers in Newcastle aangeboden. FC Barcelona wil het aflopende contract van de Franse aanvaller graag verlengen, maar diens management houdt de boot af. Vanaf 1 januari mag de 24-jarige, voor wie Barça in 2017 nog 135 miljoen euro betaalde, met andere clubs onderhandelen over een vrije transfer. De entourage van Dembélé hoopt een grote slag te kunnen slaan met een transfer naar Newcastle door een tekenpremie van 15 miljoen euro op te strijken. Dat komt nog bovenop het vijfjarig contract met een jaarloon van 15 miljoen euro dat de Fransman zou eisen.

UPDATE 21/10
Dembélé zou dus een optie zijn voor de beoogde grootmacht, maar er staan nog meer namen op het indrukwekkende lijstje van de Magpies. Volgens onder meer The Telegraph heeft Newcastle ook Dominic Calvert-Lewin in het vizier. De Engelse spits is momenteel nog eigendom van Everton FC, dat zo'n 50 miljoen pond (een slordige 60 miljoen euro) verlangt. Ook Arsenal FC en Manchester United hebben naar verluidt interesse.

LEES OOK: 'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Denkt u dat Newcastle binnen de vijf seizoenen meedoet voor de titel?

Meest recent

KRC Genk zet énorme stap voorwaarts: "Uniek in Europa”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

23
23
‘Rode Duivels daveren: Mannaerts shortlist met topnaam’

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

89
89
'Barça pijnlijk de mist: deze eis aan Lewandowski op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

14
14
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

40
40
Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

51
51
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

58
58
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

47
47
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

216
216
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

233
233
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

50
50
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

190
190
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

314
314
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

405
405
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

737
737
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

125
125
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

526
526
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

728
728
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

291
291
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

192
192
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

76
76
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

182
182
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

79
79
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

98
98
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

276
276
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

715
715

Meer sportnieuws