Arsenal heeft niet geprobeerd en gaat niet proberen om Wayne Rooney over te nemen van Manchester United. Dat zegt trainer Arsène Wenger van de Londense club. In Engelse media gingen geruchten dat Arsenal Rooney graag wil aanhalen.
Volgens Wenger is er geen sprake van interesse voor Rooney, die komende zomer graag wil verkassen bij United. "We zijn alleen geïnteresseerd in onze wedstrijd tegen Newcastle United van zondag", zei de Franse coach op de persconferentie vrijdag. "We hebben in niemand interesse. Ik weet niet of United Rooney wil verkopen. Dat is het beste teken om te laten zien dat wij hem niet hebben benaderd."
"Het eerste zou zijn United te bellen en dat hebben we niet gedaan. Wij focussen ons op de wedstrijd van zondag", aldus Wenger, die zondag met Arsenal een plek bij de Champions League veilig kan stellen. "We zitten in een positie waarin niemand ons had verwacht. We hebben alles in onze eigen handen en daar vechten we voor."
LEES OOK:
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel