Mourinho naar Newcastle? The Special One reageert

door
Mourinho naar Newcastle? The Special One reageert

Newcaslte United heeft geld in overvloed na de overname en de club zoekt een nieuwe coach. The Magpies hebben een pak grote namen op hun verlanglijstje staan. Dat melden Italiaanse media.

Brendan Rodgers van Leicester City is de topkandidaat om Steve Bruce op te volgen. Daarnaast doen er nog tal van namen de ronde. Onder meer Roberto Martinez zou een kandidaat zijn, maar hij krijgt zeer veel concurrentie.  Zo zouden Zinédine Zidane, Antonio Conte, Steven Gerrard, Rafa Benitez, Lucien Favre, Frank Lampard, Paulo Fonseca, José Mourinho en Roberto Mancini allen deel uitmaken van de lange shortlist. Heel wat managers zullen wellicht dolgraag naar de ex-club van onder meer Philippe Albert en Matz Sels vertrekken. Er zal de komende transferperiodes immers veel geld beschikbaar zijn en Newcastle wil op termijn bij de Engelse top aansluiten.

UPDATE 20/10

Het plots steenrijke Newcastle gaat dus enkele weken na de aankomst van de Arabieren al meteen op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Daarbij moeten ook de Rode Duivels serieus vrezen dat Roberto Martinez zal worden gepolst. Echter klonk er in de wandelgangen nog een andere opvallende naam.

Namelijk die van José Mourinho. Echter zal de Portugees niet de overstap naar het St James’ Park maken. Dat zei hij zelf tegenover de camera’s van Sky Sports. “De job bij Newcastle? Ik heb beslist om te blijven (bij AS Roma, nvdr), ik vertrek niet. Ik heb getekend voor een project van drie jaar met Roma en ik ga mijn spelers niet in de steek laten”, klonk het stellig.

Maakt Mourinho de juiste keuze?

Meest recent

Club Brugge op hete kolen: vertraging in stadiondossier

Club Brugge heeft weinig tijd om te bekomen van de pandoering tegen Bayern München, want binnen ...

34
34
'Overmars versus Bayat: Wils out, De Mil in bij Antwerp?'

Mehdi Bayat liet hem niet naar Union vertrekken, maar dat Rik De Mil vroeg of laat Charleroi zal ...

56
56
Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

104
104
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

67
67
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

123
123
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

150
150
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

199
199
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

92
92
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

158
158
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

211
211
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

121
121
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

194
194
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

180
180
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

316
316
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

132
132
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

148
148
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

144
144
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

285
285
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

227
227
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

338
338
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

85
85
Vandenbroeck waarschuwt Zulte: “Een grote valkuil”

Zulte Waregem verbaasde vriend en vijand door vorige speeldag KAA Gent met 4-0 opzij te zetten. ...

152
152
KRC Genk-supporters grijpen hard in met boycot

KRC Genk speelde in de Europa League doelpuntenloos gelijk tegen Real Betis, maar de volgende ...

201
201
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

217
217

Meer sportnieuws