KRC Genk bindt alweer een sterkhouder langer aan zich

door
KRC Genk bindt alweer een sterkhouder langer aan zich

Bij KRC Genk zijn ze er afgelopen zomer tot de verbazing van velen in geslaagd om hun kern zowat helemaal bijeen te houden. Alle sterkhouders bleven aan boord en de voorbije maanden maakten de Limburgers er zelfs werk van om hun onderhandelingspositie nog wat te versterken. Sterkhouders als Jhon Lucumi en Paul Onuachu tekenden dit seizoen immers al een contractverlenging.


Nu slaat Genk weer toe, want het kondigt aan dat het nu ook Junya Ito langer aan zich gebonden heeft. "Onze club is met Junya Ito tot een akkoord gekomen over een contractverlenging voor een seizoen. De Japanse international is nu aan KRC Genk verbonden tot midden 2024", kondigt de club trots aan.

Genk plukte de 28-jarige Ito in januari 2019 weg uit zijn thuisland, waar hij tot dan toe voor Kashiwa Reysol speelde. De flankaanvaller groeide snel uit tot één van de smaakmakers en in de zomer van 2020 namen ze hem na anderhalf jaar op huurbasis definitief over. Dit seizoen was Ito tot dusver in zestien wedstrijden goed voor één goal en zes assists.


LEES OOK: JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Zal hij volgend seizoen nog bij Genk spelen?

Meest recent

Rode Duivels op voorsprong, maar fans uiten grote twijfel

De Rode Duivels lijken goed op weg om hun ticket voor het WK gewoon binnen te halen. Tegen ...

10
10
'Geen Anderlecht, FC Barcelona slaat wel hard toe'

RSC Anderlecht wordt jaarlijks met tientallen spelers in verband gebracht. Het ene dossier is al ...

92
92
Benzema sluit deze sensationale transfer niét uit

Rondom Karim Benzema is het al een tijdje stil. Hij speelt niet meer in Europa en bolt rustig uit in ...

35
35
JPL-smaakmaker 'vergeten': "Zou meedraaien bij Rode Duivels"

Elke interlandperiode worden een aantal namen genoemd die toch bij de selectie horen. Ook deze keer. ...

102
102
Bizarre keuze Garcia roept vragen op: "Waarom?"

Rudi Garcia heeft zijn basisploeg voor de partij tegen Liechtenstein meegedeeld. Daar vielen toch ...

360
360
Garcia verrast stevig met 11 namen tegen Liechtenstein

De Rode Duivels zullen vanavond het WK veiligstellen tegen Liechtenstein. Iedereen verwacht een zeer ...

375
375
KRC Genk pakt uit met gigantisch mooi project

KRC Genk is een club die niet alleen is met het voetbalaspect. De club denkt ook heel erg aan zijn ...

57
57
Albert hekelt bepaalde media: "Verliezen alle objectiviteit"

De Rode Duivels zullen zich vanavond wellicht plaatsen voor het WK van komende zomer in Canada, ...

74
74
Kritiek op Garcia terecht? Twee ex-Rode Duivels oordelen

Rudi Garcia krijgt de volle laag van bepaalde media. De Fransman gaat vanavond wellicht zijn tweede ...

90
90
'Club Brugge sprakeloos: Tresoldi forceert nu shockdeal’

Na die zinderende Barça-avond kijkt heel Europa anders naar Nicolò Tresoldi. Niet ...

769
769
'Ajax pakt uit en wil gigantisch grote naam strikken'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

105
105
Beelden uit amateur ontploffen online: "Gij hebt niks..."

Opmerkelijke taferelen dit weekend in ons amateurvoetbal. Daar moest de ongeslagen leider Londerzeel ...

100
100
Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

De Rode Duivels hebben een aanvallend probleem. Romelu Lukaku wordt enorm gemist. Maar wie staat ...

376
376
Terechte kritiek? Deze cijfers zeggen alles over Duivels

Rudi Garcia krijgt bijzonder veel kritiek. Peter Vandenbempt spreekt zelfs van de slechtste ...

84
84
Club Brugge krijgt fameuze opsteker in stadiondossier

Al sinds mensenheugenis hoopt Club Brugge te verhuizen naar een nieuwe thuishaven, maar telkens dook ...

1083
1083
Wils in de wolken: sterkhouder Antwerp viert comeback

Dankzij de deugddoende zege tegen La Louvière kon Stef Wils met een gerust gemoed de ...

335
335
'Garcia verrast vriend & vijand met opstelling Rode Duivels'

Behoudens een blamage verzekeren de Rode Duivels zich straks tegen Liechtenstein van een WK-ticket. ...

392
392
Kompany greep naast deze zeer opmerkelijke aanwinst

Vincent Kompany maakt dit seizoen zeer grote indruk met Bayern München. De eerste zestien ...

49
49
'Club Brugge vreest: strijd om Tzolis helemaal los'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke winter te staan. Niet dat het veel versterking nodig heeft, ...

169
169
'Belgische (top)clubs willen transferslag slaan bij Dender'

Dender beleeft een zeer moeilijk seizoen en lijkt af te stevenen op degradatie. Bijna halfweg de ...

265
265
'Saelemaekers krijgt cruciaal toekomstnieuws bij Milan'

Het valt nog af te wachten of Rudi Garcia straks tegen Liechtenstein een basisplaats in petto zal ...

80
80
Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

124
124
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

609
609
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

102
102
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

43
43

Meer sportnieuws