Izquierdo zorgt voor grote verbazing bij Club

door
Izquierdo zorgt voor grote verbazing bij Club

Voor het eerst dit seizoen haalde hij de wedstrijdselectie bij Club Brugge, en meteen mocht José Izquierdo ook minuten maken. De Colombiaanse winger verving Noa Lang in de 79ste minuut en hij deed de fans van Club Brugge dromen van meer.

JOSKE'S KLASSE

"José is geselecteerd, maar dat wil niet zeggen dat hij topfit is", verklaarde Philippe Clement tijdens de persconferentie donderdag. "En ook zijn vorm van weleer heeft hij nog niet teruggevonden. Wél is hij iemand die iets extra kan bijbrengen op het einde van de wedstrijd." José Izquierdo liet vrijdag alvast vlagen van zijn talent monsteren, onder meer met een knappe dribbel waarmee hij twee Kortrijkzanen in één keer uitschakelde.





DRIBBELS & BALVERLIES

Die actie zorgde voor grote vreugde en jolijt op de tribunes van Jan Breydel, en dat doet alvast smaken naar meer. José Izquierdo ging vrijdagavond twee dribbels aan, waarvan beiden ook een succesvolle afloop kenden. Anderzijds verloor de Colombiaan in 16 minuten tijd wél 5 keer de bal. Dat is ook logisch omdat Izquierdo nog niet helemaal topfit is en vooral wedstrijdritme mankeert.

"Vandaag was het héél vroeg om José te brengen", verklaarde Philippe Clement over de prestatie van José Izquierdo. "Misschien té vroeg, want dan creëer je verwachtingen. Het zal nog lang duren vooraleer we de beste Izquierdo te zien zullen krijgen. Zijn instelling was de voorbije zes weken fantastisch. Hopelijk is dat in de volgende zes weken ook zo."

JOSKE'S ERFENIS

Bij Club Brugge hoopt men alvast dat José Izquierdo terug zijn 'oude' niveau kan halen. De Colombiaan won in zijn eerste Brugse passage de landstitel, de beker, de supercup én de Gouden Schoen. Hij werd in 2017 ook de duurste uitgaande transfer in de clubgeschiedenis, toen Brighton Hove & Albion met 14,5 miljoen euro over de brug kwam. Zijn eerste speelminuten tegen KV Kortrijk waren alvast veelbelovend. 

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Wordt Izquierdo terug de oude?

Meest recent

Under Review: meevallers voor AA Gent & Anderlecht?

Ook na de laatste speeldag van het kalenderjaar blikt Jonathan Lardot namens het Referee Department ...

51
51
Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

105
105
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

275
275
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

428
428
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

319
319
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

86
86
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

270
270
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

232
232
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

209
209
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

539
539
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

328
328
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

609
609
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

623
623
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

721
721
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

144
144
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

568
568
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1315
1315
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

764
764
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

241
241
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

469
469
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

369
369
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

642
642
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

1021
1021
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

360
360
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

873
873

Meer sportnieuws