Izquierdo zorgt voor grote verbazing bij Club

836 stemmen
Izquierdo zorgt voor grote verbazing bij Club

Voor het eerst dit seizoen haalde hij de wedstrijdselectie bij Club Brugge, en meteen mocht José Izquierdo ook minuten maken. De Colombiaanse winger verving Noa Lang in de 79ste minuut en hij deed de fans van Club Brugge dromen van meer.

JOSKE'S KLASSE

"José is geselecteerd, maar dat wil niet zeggen dat hij topfit is", verklaarde Philippe Clement tijdens de persconferentie donderdag. "En ook zijn vorm van weleer heeft hij nog niet teruggevonden. Wél is hij iemand die iets extra kan bijbrengen op het einde van de wedstrijd." José Izquierdo liet vrijdag alvast vlagen van zijn talent monsteren, onder meer met een knappe dribbel waarmee hij twee Kortrijkzanen in één keer uitschakelde.





DRIBBELS & BALVERLIES

Die actie zorgde voor grote vreugde en jolijt op de tribunes van Jan Breydel, en dat doet alvast smaken naar meer. José Izquierdo ging vrijdagavond twee dribbels aan, waarvan beiden ook een succesvolle afloop kenden. Anderzijds verloor de Colombiaan in 16 minuten tijd wél 5 keer de bal. Dat is ook logisch omdat Izquierdo nog niet helemaal topfit is en vooral wedstrijdritme mankeert.

"Vandaag was het héél vroeg om José te brengen", verklaarde Philippe Clement over de prestatie van José Izquierdo. "Misschien té vroeg, want dan creëer je verwachtingen. Het zal nog lang duren vooraleer we de beste Izquierdo te zien zullen krijgen. Zijn instelling was de voorbije zes weken fantastisch. Hopelijk is dat in de volgende zes weken ook zo."

JOSKE'S ERFENIS

Bij Club Brugge hoopt men alvast dat José Izquierdo terug zijn 'oude' niveau kan halen. De Colombiaan won in zijn eerste Brugse passage de landstitel, de beker, de supercup én de Gouden Schoen. Hij werd in 2017 ook de duurste uitgaande transfer in de clubgeschiedenis, toen Brighton Hove & Albion met 14,5 miljoen euro over de brug kwam. Zijn eerste speelminuten tegen KV Kortrijk waren alvast veelbelovend. 

LEES OOK: Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Wordt Izquierdo terug de oude?

Meest recent

‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

0
0
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

215
215
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

57
57
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

37
37
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

41
41
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

85
85
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

49
49
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

73
73
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

314
314
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

29
29
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

159
159
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

89
89
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

286
286
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

143
143
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

68
68
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

736
736
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

259
259
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

121
121
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

140
140
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

208
208
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

569
569
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

145
145
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

176
176
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

212
212
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

267
267

Meer sportnieuws