België zal tegen Frankrijk top moeten zijn en onder meer Youri Tielemans zal een hoog niveau moeten halen. De middenvelder zal tevreden zijn dat één van de absolute sterkhouders ontbreekt bij Frankrijk.
N'Golo Kanté ontbreekt vanavond. Dat is een serieuze meevaller, want de middenvelder van Chelsea is misschien wel de beste defensieve middenvelder ter wereld. Tielemans is dan ook een tevreden man dat de speler van Chelsea ontbreekt. Dat opent perspectieven voor de Belgen.
"Bij Frankrijk is Kanté er niet bij en dat scheelt toch wel. Zonder Kanté is dat een andere ploeg", zei Tielemans op zijn perspraatje bij
Het Laatste Nieuws. Hij is ook niet bezig met 'revanche' nemen op Frankrijk voor het
WK 2018. "Met die rivaliteit ben ik niet echt bezig, persoonlijk ben ik hier om te voetballen. We weten wat er ons hier te doen staat."
LEES OOK:
Gert Verheyen laat fans sprakeloos achter: "Mijn laatste..."