'Ware reden Messi-wissel onthuld'

door
'Ware reden Messi-wissel onthuld'

Paris Saint-Germain haalde afgelopen zomer een hele lijst aan topaanwinsten in huis, maar voorlopig lukt het nog niet om alle sterren tot één team te kneden. Zo geraakte de topclub afgelopen woensdag niet voorbij Club Brugge in de Champions League. En zondagavond was er opnieuw een incident.

PSG knokte zich in de Ligue 1 met de nodige moeite voorbij Olympique Lyon, de winnende treffer viel pas diep in de extra tijd. Lionel Messi stond toen echter niet meer op het veld. De Argentijnse superster was vroegtijdig naar de kant gehaald en dat zinde hem duidelijk niet. Met het nodige misbaar ging Messi naar de kant, hij weigerde ook om trainer Mauricio Pochettino de hand te schudden. Toen hij op de bank plaatsnam moesten enkele ploegmaats op hem inpraten, terwijl stond zijn blik op onweer.

Er lijken dus de eerste barstjes te ontstaan, al wou Pochettino het niet dramatiseren. "Ik heb hem gewoon gevraagd hoe het met hem ging. Hij zei me dat hij oké was en dat er geen problemen waren", reageerde de coach in de Franse pers op het incident. Vervolgens maakte Pochettino zich wel sterk. "Soms valt een beslissing positief uit voor een speler, soms niet. Daarom is het de coach die de beslissingen neemt, of die leuk gevonden worden of niet."

UPDATE 21/09

Opschudding bij PSG op zondagavond, waar Lionel Messi zowaar vroegtijdig naar de kant werd gehaald door Maurico Pochettino. Iets waar de Argentijnse superster daadwerkelijk niet blij mee was, zo klinkt het ook in zijn entourage weet Het Laatste Nieuws te melden. Echter had Pochettino een duidelijke reden voor zijn vervanging.

Zo incasseerde Messi zo’n kwartier voor tijd immers een trap tegen zijn knie, waarna ‘Poch’ aan het twijfelen ging. De coach van PSG nam het zekere voor het onzekere door Messi naar de kant te halen, wat dus echter niet naar diens zin was. Van een wissel uit ontevredenheid over de prestatie van de nieuwe Parijse superster lijkt dus evenwel geen sprake.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Een begrijpelijke reden?

Meest recent

Grote WK-verrassing? De Cat doet boekje open over Duivels

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Stilaan wordt er al ...

1
1
De Mil doet vreemde uitspraken: meteen zwaar onder druk

KAA Gent zag Ivan Leko naar Club Brugge trekken na het ontslag van Nicky Hayen en de Buffalo’s ...

25
25
Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

40
40
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

48
48
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

26
26
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

116
116
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

408
408
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

318
318
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

74
74
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

270
270
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

972
972
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

155
155
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

231
231
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

687
687
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

356
356
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

79
79
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

152
152
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

101
101
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

75
75
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

104
104
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

235
235
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

116
116
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

173
173
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61

Meer sportnieuws