Bij Royal Antwerp FC gaan ze wellicht geen spelers meer aantrekken, tenzij mogelijk nog een centrumspits. Aan uitgaande zijde moet er wel nog wat bewegen. Twee spelers kunnen de Bosuil alvast snel verlaten. Dat meldt Het Nieuwsblad.
De krant meent te weten dat Zulte Waregem Franck Boya wil vastleggen. De verdedigende middenvelder kwam een jaar geleden gratis over van Moeskroen, maar kon tot op heden niet overtuigen bij Antwerp. Boya komt ook onder Brian Priske niet aan de bak en na de komst van Radja Nainggolan is zijn toekomst zeer onzeker. Essevee hoopt Boya zo naar de Gaverbeek te halen.
Guy Mbenza moet ook niet hopen op een nieuwe kans na de blessure van Michael Frey. De aanvaller mag/moet de club nog altijd verlaten en Seraing ziet zijn komst nog zitten. Al hoopt de promovendus vooral dat ex-topschutter Georges Mikautadze terugkeert van FC Metz. De komende dagen komt daar meer duidelijkheid over.
LEES OOK:
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?