'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

door
'Ook Franse club mengt zich in de strijd om Henry'

Zal Oud-Heverlee Leuven in staat zijn om Thomas Henry te houden? Dat is dé vraag die de OHL-supporters zich de voorbije weken al stelden. Onlangs raakte bekend dat KAA Gent interesse zou hebben in de Franse aanvaller. Vanuit de Gentse bestuurskamer werden die geruchten inmiddels afgezwakt, al krijgen de Buffalo's zonder enige twijfel heel wat concurrentie voor Henry.

Naast de interesse van KAA Gent zou ook het Italiaanse Venezia gecharmeerd zijn door Thomas Henry. De promovendus diende naar verluidt zelfs al een bod in bij OHL, maar dat werd onmiddellijk naar de prullenbak verwezen door de Leuvenaars. Ondertussen zouden volgens FootballInsider ook Watford, Southampton én Rangers azen op de diensten van Henry. Of er ook al een officieel bod werd ingediend voor de Fransman, is niet bekend.

Thomas Henry lijkt op die manier toch nog voor zijn gedroomde toptransfer te staan. De inmiddels 26-jarige aanvaller stak het nooit onder stoelen of banken dat hij wilde vertrekken bij OHL. Het enige struikelblok was voorlopig de torenhoge vraagprijs die OHL rond de nek van Henry hing. De Leuvenaars eisen naar verluidt zes miljoen euro voor hun prijsschutter. Of KAA Gent ook daadwerkelijk kan/wil concurreren met de gegadigden uit het Verenigd Koninkrijk, valt nog te betwijfelen.

UPDATE 10/08
De strijd om Henry blijft maar toenemen. Naast alle bovengenoemde clubs zou nu ook Girondins Bordeaux een optie zijn voor de prijsschutter van OH Leuven. Dat meldt de Franse journalist Ignazio Genuardi. De club is sinds deze zomer in handen van Moeskroen-eigenaar Gérard Lopez en verwacht nog enkele vertrekkers in het offensieve compartiment. Als die er komen, zouden ze in Leuven komen aankloppen. Het wordt dus nog een zeer intense strijd om zijn diensten.


POLL: Zou de Ligue 1 een mooie stap zijn voor Henry?

Meest recent

‘Standard vreest: Ivan Leko krijgt plots topaanbieding’

Ivan Leko had dit seizoen een duidelijk plan voor ogen bij Standard Luik, maar uiteindelijk zullen ...

17
17
JPL of CPL? Radja Nainggolan bereikt overeenkomst

Radja Nainggolan liet zich een paar dagen geleden nog uit over zijn toekomst bij Lokeren-Temse. De ...

55
55
Hoofdpijn Anderlecht: 'Toptransfer Stroeykens in de maak'

Mario Stroeykens was dit seizoen één van de sterkhouders van RSC Anderlecht, maar de ...

139
139
Verrassing van formaat: Standard pakt uit met Marc Wilmots

Standard Luik heeft stevig uitgepakt. De Rouches maakten op de officiële kanalen de komst van ...

210
210
'Club Brugge zorgt voor transferwending met Vetlesen'

Club Brugge blijf leider Union SG onder zware druk zetten en won zondagavond ook de belangrijke ...

306
306
Genk bevestigt: twee 'fantastische' transfers in aantocht

KRC Genk is definitief uit de titelrace geslagen, maar de Limburgers mochten maandag een mooie ...

246
246
Anderlecht-titularis zorgt voor irritatie: "Patsergedrag"

RSC Anderlecht is van plan om komende zomer met de grove borstel door de spelerskern te gaan. ...

264
264
'Wending compleet: trainersdossier KVM nadert ontknoping'

KV Mechelen greep afgelopen weekend definitief naast de eindzege in de Europe Play-Offs. En dus kan ...

94
94
'Alonso drukt meteen stempel: groot slachtoffer bij Real'

Het is enkel nog wachten op een officiële bevestiging, maar de aanstelling van Xabi Alonso als ...

170
170
X gaat los op Storck-saga: "Pocognoli naar Club Brugge"

De 'transfer' van Bernd Storck, vanuit KV Kortrijk naar Cercle Brugge, sloeg gisterenavond in als ...

131
131
'Club houdt hart vast: transfergesprekken Jashari lopen'

Club Brugge pakte een jaartje geleden uit met de komst van Ardon Jashari en zijn transfer werd een ...

380
380
Schokgolf bij Cercle Brugge: "Dacht dat het een grap was"

In aanloop naar de barragewedstrijden om het behoud, heeft Cercle Brugge voor een grote verrassing ...

106
106
'Tovernaarswerk Renard: miljoenenjackpot met ballen'

Anderlecht gooit het over een andere boeg en zet volop in op jeugd. Onder leiding van sportief ...

272
272
'Doorbraak nabij: De Bruyne op zucht van nieuwe club'

Het begint er steeds meer op te lijken dat Kevin De Bruyne nog niet uitgevoetbald is aan de Europese ...

173
173
'Hete zomer KRC Genk: acht transferdeals in pijplijn'

KRC Genk is sinds afgelopen weekend mathematisch uitgeteld voor de titel, anderzijds heeft het de ...

394
394
'Anderlecht toont geen genade: transferflop gratis weg'

RSC Anderlecht zal het seizoen andermaal zonder prijs afsluiten. Dat heeft onder meer te maken met ...

524
524
'Eerste grote Club-transfer: dossier in stroomversnelling'

Terwijl Club Brugge nog volop aan het strijden is om de titel, is de sportieve leiding ook al in de ...

1098
1098
'Grote kuis bij AA Gent: 13 (!) spelers richting exit'

Met een dramatische drie op 24 is AA Gent niet gewoon het kneusje van deze Champions' Play-Offs, met ...

494
494
'Gheysens schaakmat: verkoop Antwerp onvermijdelijk'

Antwerp heeft de afbraakwerken van Tribune 2 eindelijk aangevat. Het nieuwe exemplaar zal door de ...

620
620
'Renard voert forcing: Anderlecht hakt Hasi-knoop door'

Met nog twee matchen te gaan zit het seizoen er eigenlijk al op voor RSC Anderlecht, dat de blik dus ...

376
376

Meer sportnieuws