Iker Casillas heeft afgerekend met de geruchten over een zomers vertrek bij Real Madrid. Het clubicoon moet Diego López voor zich dulden onder de lat en zou azen op een vertrek. Geïnteresseerde clubs als Arsenal en Liverpool moeten de aandacht echter verleggen naar alternatieven, lijkt het. "Wat er ook gebeurt, ik heb de intentie om bij Real te blijven", verzekert Casillas donderdag.
De ervaren keeper ligt tot de zomer van 2017 vast in het Santiago Bernabéu en is bezig aan zijn veertiende seizoen in dienst van
De Koninklijke. De afgelopen jaren was hij de onbetwiste nummer één tussen de palen, maar José Mourinho greep de blessure van Casillas aan om een wijziging door te voeren. De oefenmeester is zeer te spreken over de prestaties van winteraanwinst López en ziet geen redenen om Casillas weer onder de lat te posteren. De aanhang van Real keerde zich onlangs tegen de 31-jarige Casillas, maar van een vertrekwens is geen sprake.
"Real is mijn toekomst, want ik heb een contract", geeft Casillas aan. "Ik ben hier al sinds mijn negende. Real is de club van mijn leven en de plek waar ik wil zijn." Hij richt zich dan ook volledig op het seizoensslot. Titelprolongatie is een utopie, maar via de Copa del Rey hoopt Casillas toch op eremetaal. Over twee weken binden Real en Atlético Madrid de strijd aan om de beker. "We proberen zoveel mogelijk punten te behalen in de competitie en zullen vechten om de Copa del Rey te winnen. De finale wordt gespeeld in het Santiago Bernabéu en we willen winnen voor de fans. Zij verdienen een feest."
LEES OOK:
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens