'Club en Anderlecht moeten fors dokken voor middenvelder'

door
'Club en Anderlecht moeten fors dokken voor middenvelder'

Anderlecht hoopt snel de huur van Joshua Zirkzee af te ronden, maar daarmee is het huiswerk van de Brusselaars nog niet klaar. Extra versterking voorin blijft welgekomen, en ook op het middenveld mag er blijkbaar nog wat bij. Zo aast Peter Verbeke naar verluidt op een interessant profiel vanuit de Premier League.


Nadat de recordkampioen in mei reeds werd gelinkt aan Owen Otasowie, stelt The Telegraph nu dat Anderlecht nog steeds concrete interesse heeft in de 20-jarige Amerikaan van Wolverhampton. De boomlange middenvelder, een eenmalig international die tevens centraal achterin uit de voeten kan, zou daarnaast tevens op de radar staan bij Wolfsburg. Het is dan ook nog maar de vraag of Paars-Wit echt aanspraak maakt op Otasowie.

Ook The Athletic bevestigt dat Anderlecht en Wolfsburg nog steeds azen op Otasowie. Maar het doorgaans goed ingevoerde medium weet dat er nog een extra concurrent is voor Paars-Wit: Club Brugge. Ook de landskampioen toont volgens hen interesse in de Amerikaanse middenvelder. Hij zou in het geval van een transfer de concurrentie moeten aangaan met Mats Rits en Eder Balanta.

UPDATE 04/08
Beide Belgische clubs zouden dus hun zinnen hebben gezet op de Amerikaanse middenvelder. Maar een eventuele transfer is verre van rond. Otasowie zou weliswaar willen vertrekken en weigerde daarom een contractverlenging, tot grote teleurstelling van Wolverhampton. De Engelse club hoopt dan ook om nog een aardig bedrag aan hem over te houden. Zo zouden de Wolves mikken op een transfersom van zo'n 5 miljoen pond, een slordige 5.85 miljoen euro. Wat toch behoorlijk hoog is naar Belgische normen.

LEES OOK: Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

Welke club heeft momenteel het meeste nood aan een extra middenvelder?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

16
16
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

11
11
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

50
50
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

105
105
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

15
15
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

83
83
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

114
114
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

123
123
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

112
112
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

58
58
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

604
604
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

97
97
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

64
64
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

276
276
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

168
168
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

177
177
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

56
56
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

247
247
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

63
63
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

602
602
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws