TU: 'Antwerp wil stunten met Duivel, Anderlecht biedt 5 miljoen'

door
TU: 'Antwerp wil stunten met Duivel, Anderlecht biedt 5 miljoen'

De zomermercato opent officieel pas begin juli zijn deuren, maar heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn nu al bezig met het ontrollen van hun transferplannen. Het regent dan ook nieuwtjes en pittige geruchten. Al dat transfernieuws bundelt VoetbalNieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens het doorgaans betrouwbare The Athletic heeft Toby Alderweireld namelijk aan Tottenham Hotspur aangegeven dat hij wil vertrekken. En de club is bereid om mee te werken aan een transfer. De Rode Duivel ziet een transfer naar België ook wel zitten en Antwerp FC polste naar de voorwaarden voor zo'n stunt. Maar Tottenham heeft een vraagprijs van maar liefst 15 miljoen euro achter zijn naam gezet, waardoor hij onhaalbaar lijkt voor de Great Old.

RSC Anderlecht blijft nadrukkelijk werk maken van een nieuwe spits. Volgens Liverpool Echo heeft Paars-Wit namelijk zijn zinnen gezet op Taiwo Awoniyi. RSCA zou zelfs al een bod van vijf miljoen euro hebben uitgebracht op de Nigeriaan, maar dat werd geweigerd door zijn moederclub Liverpool FC. Daarnaast zou Anderlecht de gesprekken met Fiorentina hebben opgestart omtrent de mogelijke komst van Christian Kouamé. De 23-jarige Ivoriaanse aanvaller mag weg bij de club uit Firenze.

KRC Genk lijkt een nieuwe aanvaller beet te hebben. De voorbije dagen werd er al melding gemaakt van interesse voor Mike Trésor Ndayishimiye en zowel De Telegraaf als Het Laatste Nieuws melden nu dat de vice-kampioen de 22-jarige aanvaller van Willem II ook beet heeft. Enkel de medische testen weerhouden de gewezen Belgische beloften-international er nog van om zijn handtekening te zetten.

Club Brugge heeft opnieuw een speler van de A-kern langer vastgelegd. Zo heeft Matej Mitrovic zijn contract verlengd. De verdediger ligt nu tot medio 2024 vast, dat maakte Blauw-Zwart bekend via de officiële kanalen. De Kroatische verdediger speelt al sinds 2018 voor Club. Zijn eerste maanden waren meer dan behoorlijk, maar vervolgens sloeg het blessureleed toe. Nu is Mitrovic echter weer topfit.

De kassa lijkt te gaan rinkelen bij AA Gent. Transfermarkt.de weet dat Niklas Dorsch naar de Franse club Stade Rennes kan. Ze zouden maar liefst 10 miljoen euro veil hebben voor de Duitse middenvelder. Dino Arslanagic is volgens Het Belang van Limburg dan weer op weg naar de Turkse eersteklasser Göztepe. De deal zit in een afrondende fase en Arslanagic gaat er eerstdaags medische testen afleggen.

De verwachte transfer van Felipe Avenatti is nu ook helemaal rond. Zowel Union SG als Standard hebben de overgang van de spits officieel aangekondigd. Zoals verwacht trekt de Uruguayaan op huurbasis naar het Dudenpark. Union wist ook een aankoopoptie te bedingen.

BUITENLAND
Paris Saint-Germain heeft Lionel Messi een officieel voorstel gedaan. Volgens de Spaanse sportkrant AS heeft de Franse topclub zijn management een aanbod gepresenteerd voor de komende jaren. De sterspeler is sinds woensdag in principe transfervrij. FC Barcelona hoopt nog steeds om zijn contract te verlengen, maar een deal laat op zich wachten.

RB Leipzig haalde André Silva voor 23 miljoen euro weg bij Eintracht Frankfurt. De ex-spits van AC Milan en FC Porto scoorde vorig seizoen maar liefst 29 keer in de Bundesliga. Een toptransfer dus voor de Duitsers. Hoeveel de Portugese EK-ganger precies moest kosten, werd niet bekend gemaakt.

LEES OOK: Messi zakt pijnlijk door de grond na belachelijke misser

Denkt u dat Messi bij Barcelona zal blijven?

Meest recent

Euforie bij Union na glansprestatie: "Ongelofelijk!"

Union schreef de voorbije jaren al een straf voetbalsprookje en dat kreeg dinsdagavond nog een extra ...

11
11
Invaller Trossard van goudwaarde: Arsenal neemt droomstart

Naast PSV-Union stond dinsdag in de vroege avond ook al de affiche tussen Athletic Bilbao en Arsenal ...

22
22
Marc Degryse laat PSV-fans in stilte achter met dit beeld

Union kwam zonet door een heel grote poort de Champions League binnen. De Belgische landskampioen ...

122
122
Weergaloos Union SG verovert Europa: "Strafste in 5 jaar"

Union SG blijft verbazen in België en ook in Europa. De Brusselaars maakten vanavond hun debuut ...

89
89
Union knalt Champions League in met wonderavond in Eindhoven

Union verbaasde vanavond Europa, zichzelf en voetbalminnend België. De landskampioen gooide de ...

81
81
Sterkhouder Anderlecht: "Dacht aan zomerse transfer"

Bij RSC Anderlecht hoopten ze deze zomer de nodige uitgaande transfers af te ronden, maar dat lukte ...

83
83
Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

Arthur Vermeeren brak helemaal door onder Mark van Bommel, een coach die zelf internationale top was ...

150
150
Heisa rond schorsing Degreef: bizarre wending

Veel heisa, maar geen zware sanctie: de schorsing van Tristan Degreef (2 + 1) ligt onderaan de ...

187
187
Sensationeel Union SG: PSV nu al in de touwen?

Union SG trok vanavond naar Eindhoven waar ze hun eerste duel in de Champions League afwerkten tegen ...

44
44
'Anderlecht weigerde smaakmaker KRC Genk'

RSC Anderlecht deed de afgelopen jaren heel wat transfers met ondertussen ook heel wat verschillende ...

211
211
Vandenbempt met gigantische lof: "Lammens al verder dan…’"

Manchester United haalde Senne Lammens weg bij Royal Antwerp FC en betaalde daar stevig voor: 21 ...

138
138
Club Brugge haalt transferslag thuis: meer details bekend

Club Brugge heeft een erg drukke zomer achter de rug, al bleven met Raphael Onyedika en Joel ...

245
245
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 én inhaalduels bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al speeldag acht op het programma, terwijl er ook een ...

104
104
Fink incasseert opdoffer: wissel van de wacht in Genk?

Terwijl de start van de Champions League alle aandacht opeist moet KRC Genk woensdag aan de bak ...

201
201
De 11 namen: Union op volle sterkte voor CL-debuut

Union begint dinsdag aan haar eerste avontuur in de Champions League met een bezoekje aan PSV. ...

41
41
Anderlecht krijgt goed en slecht nieuws voor toppers

Europees voetbal staat niet meer op het programma, maar in de competitie volgen de topmatchen elkaar ...

272
272
Club Brugge dropt bommetje: Ordonez verlengt contract

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge, dat tal van sterkhouders zag ...

379
379
'Club Brugge hakt knoop door: meubelstuk mag beschikken'

Nicky Hayen verdedigt vurig de beurtrol tussen de palen bij Club Brugge, terwijl er in de ...

1391
1391
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

265
265
Hoefkens zet Nederland op stelten: “Kotsmisselijk en triest”

Carl Hoefkens heeft een verleden in België als trainer bij onder meer Club Brugge en Standard ...

170
170
Real stampt tegen schenen met nieuwe klacht bij FIFA

Real Madrid won afgelopen speeldag nipt van Real Sociedad. Dankzij een magistrale Kylian ...

126
126
Twee Belgen sturen ferme boodschap naar Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft veel keuze bij de Belgische nationale ploeg. Naast de ervaren namen ...

128
128
Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

De toekomst van Alexis Saelemaekers werd afgelopen zomer uitvoerig besproken. Verschillende clubs ...

136
136
‘Nasleep horrorbotsing De Cuyper: groot nieuws Lavia’

Maxim De Cuyper maakte afgelopen zomer de overstap van Club Brugge naar Brighton. In de Premier ...

225
225
‘Standard vreest Club Brugge: dubbele uppercut Euvrard’

Standard Luik is aan een nieuw hoofdstuk bezig onder Vincent Euvrard. De vervanger van Mircea Rednic ...

282
282

Meer sportnieuws