Een Duitse Champions League-finale ligt in het verschiet. Bayern München maakte dinsdag gehakt van FC Barcelona en een dag later volgde Borussia Dortmund door Real Madrid met 4-1 te kloppen. Jürgen Klopp is apetrots op zijn elftal; hij vindt dat zijn ploeg een uitstekende prestatie heeft neergezet.
"Het was een ongelooflijk goede wedstrijd van mijn ploeg", looft Klopp. "Het was moeilijk om Real te bestrijden, omdat het zo'n sterke en snelle ploeg is die de counteraanval briljant uitvoert. De eerste 25 minuten waren uitstekend, maar daarna ging het minder. In de rust vertelde ik de spelers dat zij het doelpunt misschien een arbitrale fout noemden, maar dat wij op dergelijke wijze werden bevoordeeld in de laatste wedstrijd tegen Málaga."
Na de onderbreking prikte Robert Lewandowski nog drie treffer in het net en bepaalde hij daarmee de eindstand. "Dit was puur voetbal", concludeert Klopp. "Ik moet mezelf in bedwang houden. Anders zou ik doordraaien van geluk. Maar ik moet nu ook al aan de return in Madrid denken. Real zal tot het uiterste gaan om de finale alsnog te halen. Gelukkig hebben we nog even de tijd om ons daarop voor te bereiden."
LEES OOK:
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'