'Doorbraak nadert: Anderlecht wil volle pot voor Lokonga'

door
'Doorbraak nadert: Anderlecht wil volle pot voor Lokonga'

Een deelname aan het EK zat er ondanks een volledige voorbereiding niet in, toch werd het niet bepaald een rustige vakantie voor Albert Sambi Lokonga. De middenvelder van RSC Anderlecht zit namelijk midden in transferonderhandelingen. En volgens La Dernière Heure is een doorbraak in aantocht.


Lokonga kende een goed seizoen bij Paars-Wit en liet eerder al verstaan dat hij klaar is om een nieuwe stap te zetten. Die stap brengt hem allicht naar de Premier League. Zo meldt La Dernière Heure dat de middenvelder sinds afgelopen weekend een persoonlijk akkoord heeft bereikt bij met Arsenal FC. Op clubniveau laat een overeenkomst echter nog even op zich wachten. Paars-Wit wil immers het onderste uit de kan halen. Ook andere ploegen zouden interesse tonen, Anderlecht hoopt daarvan gebruik te maken om de prijs te doen stijgen.

UPDATE 28/06
Tot een doorbraak kwam het voorlopig nog niet, maar dat lijkt slechts een kwestie van tijd. Volgens Het Laatste Nieuws wordt er bij Anderlecht niet meer gerekend op de middenvelder en is zijn transfer naar Arsenal hem gegund. Al wil de recordkampioen wel de volle pot voor hem ontvangen. Zo zou Paars-Wit mikken op een gegarandeerde som van 20 miljoen euro. Een aardig bedrag, toch is de verwachting dat de Gunners bereid zijn om zover te gaan. Beide clubs zouden eerstdaags al tot een vergelijk kunnen komen.

POLL: Twintig miljoen voor Lokonga is een correcte som ...

Meest recent

‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

0
0
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

35
35
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

23
23
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

70
70
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

38
38
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

43
43
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

69
69
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

44
44
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

388
388
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

84
84
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

77
77
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

241
241
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

102
102
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

84
84
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

234
234
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

605
605
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

883
883
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

223
223
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

836
836
'Arsenal richt zicht na CL-uitschakeling op sterkhouder Club'

Arsenal FC sneuvelde woensdagavond in de halve finales van de Champions League. Om volgend seizoen ...

487
487

Meer sportnieuws