Courtois maakt Portugees huiswerk: "Vanbuiten leren"

door
Courtois maakt Portugees huiswerk:

Morgen is het alles of niets voor de Rode Duivels. In Sevilla moeten ze gewoon voorbij het sterke Portugal raken willen ze hun EK-droom in leven houden.


Iedereen in ons land snakt naar het treffen met Cristiano Ronaldo en co. Het is uitkijken naar welke namen op het wedstrijdblad staan en hoe de Duivels hun tegenstander zullen bekampen. Hier en daar gaan stemmen op om de Portugezen het initiatief te laten nemen en dan pijlsnel te prikken in de omschakeling. De warme avond in Sevilla zou natuurlijk ook kunnen eindigen met zenuwslopende penalty's. In dat geval laat Thibaut Courtois alvast niets aan het toeval over.

Onze nationale nummer één houdt rekening met het scenario van strafschoppen. Hij heeft zijn huiswerk dan ook gemaakt en beschikt over een lijstje met mogelijke trappers bij de Portugezen, vertelt hij in Het Laatste Nieuws. "Op dit moment staan er tien namen op. Uiteraard die van Cristiano, maar ook die van Bruno Fernandes bijvoorbeeld. Da’s een beetje vanbuiten leren, ja. Want van elk hebben we hun laatste tien à vijftien penalty’s", aldus de keeper van Real Madrid.

POLL: Wie wint als het strafschoppen worden?

Meest recent

Gent ziet steunpilaar uitvallen, Antwerp vindt vervanger Odoi

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een sleutelduel op het programma binnen de strijd om ...

0
0
TU: 'Juventus wil Club-uitblinker, laatste droomtransfer Ronaldo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

77
77
Kampioenen van het hart: KV Mechelen ontroert met prachtactie

KV Mechelen kwam gisteren slechts tot een gelijkspel in de wedstrijd tegen Standard. Hierdoor is ...

25
25
Pocognoli zet mentale oorlog na Anderlecht verder

Union SG is nog steeds op titelkoers. Na de 0-1 overwinning tegen RSC Anderlecht is het verschil met ...

107
107
JPL-smaakmaker flirt met Kompany: “Hij heeft mijn nummer”

Vincent Kompany heeft als speler én trainer een verleden bij RSC Anderlecht. De Belgische ...

30
30
Coosemans maakt brandhout van Anderlecht-ploegmakkers

RSC Anderlecht verloor van grote rivaal Union SG. Paars-Wit ging met het kleinste verschil onderuit ...

367
367
Fink geeft Genk-fans hoop: “Die zijn volgend jaar nog hier”

KRC Genk zit in de Champions Play-Offs in de hoek waar de klappen vallen. De Limburgers stonden heel ...

114
114
‘Hasi zet ultiem charmeoffensief in bij Anderlecht’

Blijft Besnik Hasi ook volgend seizoen als hoofdtrainer aan het roer staan bij RSC Anderlecht. Het ...

218
218
Anti-voetbal? Stijn Stijnen geeft criticasters lik op stuk

Patro Eisden neemt het zondag om 16u op tegen Lokeren-Temse in de terugmatch van de finale van de ...

96
96
Geen Tielemans, geen probleem: straffe Onana bejubeld

Youri Tielemans moest geblesseerd toekijken bij de wedstrijd tussen Aston Villa en Bournemouth. De ...

27
27
Drama in Hamburg: Feestelijke promotie verandert in ware horror

Feest gisterenavond in Hamburg: na zeven magere jaren is het de club eindelijk gelukt om terug te ...

265
265
Anderlecht vloekt: dit zei Wim Smet na afgekeurde goal

De titelstrijd begint meer en meer in het voordeel van Union SG te kantelen. De Unionisten blijven ...

450
450
Dolberg breekt stilte over Anderlecht-vertrek na derbyslipper

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd om de derby tegen Union SG naar zijn hand te zetten. ...

579
579
'Arsenal grijpt drastisch in met 'sleutelspeler' Trossard'

Het einde van het seizoen nadert en dus zijn heel wat clubs al druk in de weer met de ...

159
159
3 op 10 - Kranten sparen 'zwakke schakel' Anderlecht niet

RSC Anderlecht blijft voorlopig puntenloos achter tegen de top drie uit het Champions' ...

433
433
Opstellingen: Hayen beslist over keeper, Genk zonder smaakmaker?

Na de zege van Union SG op Anderlecht, kan Club Brugge KV zich zondagavond geen fouten permitteren ...

176
176
Scheidsrechtersbaas reageert: één vraagteken na afgekeurde goal Anderlecht

Union SG heeft zaterdagavond andermaal een grote stap richting de landstitel gezet. De koploper won ...

875
875
Hasi trekt harde conclusie over verliezend Anderlecht

Vorige week zag Anderlecht zijn droom om een trofee te pakken in rook opgaan na de nederlaag in de ...

536
536
Ontsnapt aan rood? Burgess reageert laconiek

Union heeft de landstitel nu stilaan helemaal binnen handbereik. Het zette zaterdag een nieuwe stap ...

468
468
Union geeft Anderlecht nieuwe tik en reikt hand naar titel

Union reikt opnieuw wat meer de hand naar een eerste titel. Het trok aan het langste eind na een ...

211
211

Meer sportnieuws