'United wil hard toeslaan: negental moet plaatsmaken'

door
'United wil hard toeslaan: negental moet plaatsmaken'

Manchester United hoopt komend seizoen definitief een einde te maken aan de kloof met stadsrivaal Manchester City. Maar op Old Trafford beseft men dat daarvoor versterking zal nodig zijn. United wil dus flink toeslaan op de zomermercato, maar zal dan wel eerst een aantal spelers van de hand moeten doen.


Coach Ole Gunnar Solskjaer wil na de tweede plaats in de Premier League en de verloren Europa League-finale doorpakken. Topspelers als Jadon Sancho, Harry Kane, Declan Rice, Raphaël Varane en Pau Torres worden zoal genoemd als aanwinsten voor volgend seizoen. In coronatijd zijn dergelijke investeringen echter niet evident en dus zullen er extra inkomsten moeten opgehaald worden. Bovendien moet er ruimte gecreerd worden in het salarisbudget.

Volgens The Daily Mirror zijn er minstens negen spelers die in aanmerking komen voor een transfer. De grootste naam is die van Paul Pogba. De Fransman gaat namelijk zijn laatste contractjaar in en United wil voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. Ook doelman David De Gea mag beschikken, Dean Henderson wordt zijn opvolger. Hetzelfde geldt voor routiniers Phil Jones en Nemanja Matic, alsook voor Daniel James.

Daarnaast wil men de uitstekende huurbeurt van Jesse Lingard aan West Ham United verzilveren. Drie andere huurlingen Tahith Chong (Club Brugge), Andreas Perreira (Lazio) en Diogo Dalot (AC Milan) mogen eveneens op zoek naar een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: 'Anderlecht komt te laat en grijpt naast toptalent'

Indien United slechts één speler kon aantrekken, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

2
2
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

60
60
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

37
37
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

145
145
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

137
137
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

136
136
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

392
392
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

289
289
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

470
470
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

445
445
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

578
578
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

133
133
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

502
502
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1102
1102
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

720
720
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

232
232
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

439
439
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

312
312
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

591
591
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

952
952
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

335
335
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

823
823
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

664
664
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

351
351
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

38
38

Meer sportnieuws